2726
عنوان

چرا امشب تموم نمیشه?

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 64 پست
مشاور چند بار رفتیم.اخرش میگه مشکلت حل شد? نمیگه مشکلمون.میگه تو مشکل داری.

مشاور ادامه زندگي رو ب صلاحتون ميدونه يا نه؟ نامزدم قراره بره پيش مشاور نميدونم مشاور چي ميگه بهش و نامزدم چي ميخواد بهش بگه😔

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
مشاور ادامه زندگي رو ب صلاحتون ميدونه يا نه؟ نامزدم قراره بره پيش مشاور نميدونم مشاور چي ميگه بهش و ...

مشاور اولی افسوس خورد و گفت تلاشتو بکن شاید تغییر کنه 

مشاور دومی گفت اگه قبل ازدواج اومده بودی میگفتم یه هیچ عنوان باهاش ازدواج نکن.با شوهرمم که حرف زد به من شخصا گفت اینو باید ادمش کنی.

سه ماه به من فرصت بده ادم نشد خودم بهت نامه میدم واسه دادگاه.البته ایشون روانشناس بودن

مشاور سومی معرفم بود.به شدت ناراحت شد و افسوس خورد.ازم خواست همسرمن ببرم.شوهرن قبول نکرد که بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم.ارامش چیزیه که همه نیاز دارن.ازدواج کردم تا به عشق و ارامش برسم.نه تونست منو عاشق خودش کنه نه ...

ما خيليييي عاشق بوديم اما تو فرهنگشون صميميت زن و شوهررو بد ميدونستن ......دارم نابود ميشم اسم طلاق و ميشنوم ب هم ميريزم بااينكه عقد نبودم

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
مشاور اولی افسوس خورد و گفت تلاشتو بکن شاید تغییر کنه  مشاور دومی گفت اگه قبل ازدواج اومده بود ...

😔ما ك ازدواج نكرديم پس ميگه نه..😔

2728
ما خيليييي عاشق بوديم اما تو فرهنگشون صميميت زن و شوهررو بد ميدونستن ......دارم نابود ميشم اسم طلاق ...

اونام به زن محبت نمیکنن.اعتقاد دارن نباید به زن رو داد و محبت کرد.

شوهرم سر سفره برام غذا میکشید.فامیلش بهش گفته بودن بهش محبت نکن.دور برش میداره.

به شوهرم گفتم هرروز بهم بگو دوستت دارم واقعا برام لذت بخشه.

روز سوم گفت زیادیت میشه

مشكلاتتون چي بود ك مشاورا اين و گفتن؟ ميشه خيلي كوتاههمشون و بگين؟

😔ما ك ازدواج نكرديم پس ميگه نه..😔

یه زن به جایی در زندگی میرسه که میگه من غشق نمیخوام فقط کمی احترام میخوام.

عشق و محبت لازمه زندگیه ولی در کنارش درک مشترک و احترام خیلی مهم تره.

ببین درد جدایی بیشتره یا درد موندن و فهمیده نشدن.

اونام به زن محبت نمیکنن.اعتقاد دارن نباید به زن رو داد و محبت کرد. شوهرم سر سفره برام غذا میکشید.فا ...

چقدررر شبيه هميمممم..البته من ي جاهايي بد كردم وقتي تهمت ناموسي از مادرش شنيدم البته ناخواسته صداش رو شنيدم ب شوهرم زنگ زدم و هرررچي از دهنم دراومد ب مادرش گفتم.. ب نظرتون مشاور درمورد ما چي ميگه؟

زیادن خیلی زیاد.شاید یه زمانی گفتم.

دلم نميخواد مشاور بگه نه نميشه.. ميخوام دوباره بسازم ببخشيد نبايد ازتون ميپرسيدم فقط ميخواستم با زندگياز دست رفته خودم مقايسه كنم بزرگترين مشكلم اين بود ك هيييچوقت درمقابل توهيناي خونوادش ب من حق نداد 

چقدررر شبيه هميمممم..البته من ي جاهايي بد كردم وقتي تهمت ناموسي از مادرش شنيدم البته ناخواسته صداش ر ...

مشاور اول با شما صحبت میکنه بعد با نامزدتون.

بعد با هردو.بستگی داره.

یکسری از شروط اصلی هست که باید مرد و زن یکسان باشن.

دلم نميخواد مشاور بگه نه نميشه.. ميخوام دوباره بسازم ببخشيد نبايد ازتون ميپرسيدم فقط ميخواستم با زند ...

بهت حق نمیده همسر منم بهم حق نمیداد.

میدونی ذات یه ادم با مشاور رفتن درست نمیشه 

فقط این ادم یه مدتی سکوت میکنه ولی دوباره همون میشه که بود.

بیشتر فکر کن کاری نکن که عقد باشی و به بدبختی بخوایی جدا بشی.

به پدرش نگاه کن به رابطه پدرش با مادرش.رابطه اونا اینده رابطه شماس

مشاور اول با شما صحبت میکنه بعد با نامزدتون. بعد با هردو.بستگی داره. یکسری از شروط اصلی هست که بای ...

اينارو ميدونم اما اون بدون من ميخوادددد بره نگرانيم براي اينه .. چون خودمم كوتاهي كردم ميخوام جبران كنم دلم ي فرصت ديگه ميخواد😔

پس فعلا عقد نکن.و ازش بخواه که باهم بریم.

ما جدا شديم مشاور تيري در تاريكيه😔

2706