2410
2553
هر کی الان تو این تاپیکه قطعا هنوز نخوابیده و بیداره( جواد خیابانی)😅

برو بخواب کور میشیا 😆😆

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من سکوت و تنهایی شب رو خیلی دوس دارم واسه همین سعی میکنم دو سه ساعت بعد اینکه همه میخوابن بخوابم از این سکوت و تنهایی استفاده کنم یه نسیم خنکی هم میاد...آدم ذهنش باز نیشه

دارم فکر میکنم ولی کر شدم مطمئن باش

😆😆😂😂😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خخخ من ده گيگ دارم اصن نميدونم چكارش كنم😕

فیلم دانلود کن 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706