2703
2553
عنوان

رامبد داره مرزهای بیشعوری رو می پبمااااید

| مشاهده متن کامل بحث + 12689 بازدید | 274 پست
من انقدر تو باغ نیستم که فکر کردم نظرسنجی اسم هست تاپیک قبلی که گفته بود ابوطالب یا وحید 😂😂😂

منم دقیقا همین فکرو کردم. با خودم گفتم این دو تا اسم چه ربطی به هم دارن؟  

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انقدر تو باغ نیستم که فکر کردم نظرسنجی اسم هست تاپیک قبلی که گفته بود ابوطالب یا وحید 😂😂😂

منهم مثل خودتم😆اصلا این برنامه هارو نمیبینم

حتی اونور باغچه هم نیستم😆

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2456

اصلا به اجرای ابوطالب نخندیدم خیلی مزخرف بود استندآپش😏

همشون خنده های الکی و تعریف های الکی ازش کردن😞

خدایا بابت تموم نعمت هات شکر🤗 دوستیا بیاید تو همه ی مراحل زندگیمون شاکر خدا باشیم😍🙏🏻
2714
ب میز میکوبه وو .... اخر استندآپ ابوطالب واقعا ته نداش ولی رامبد چیزی نگف اما برا وحید گف من نفهمیدم

وای من ندیدم امشبو پس باز وحیدو ضایع کرد چرا اینجوری میکنه پدر کشتگی داره با این بیچاره مگه.

وحید که انقدر احترام میذاره بهش 

لیاقت خوبی و احترامو نداره

همین که تسلط داره و ریلکس انرژی میده خیلی خوبه. احساسی شدن و استرس اجرا رو خراب میکنه بخصوص که متن هم بیمزه باشه.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
اصلا به اجرای ابوطالب نخندیدم خیلی مزخرف بود استندآپش😏 همشون خنده های الکی و تعریف های الکی ازش کر ...

آره منم اصلا خندم نگرفت اجرای قبلی ابوطالب خیلی خنده دار بود ولی اندفه نه وحید بهتربود 

میخام بگم اگه گزاشته ب انتخاب مردم پس چرا ایجوری حرف میزنه ویا این اداها چیه خو از اول خودشون برنده رو انتخاب میکردن

نهال دوستی بنشان ک کام دل ب بار آرد                             نهال دشمنی برکن ک رنج بیشمار آرد
2706