2733
2734
عنوان

باردارای با تجربه کمک

82 بازدید | 18 پست

امروز واسه چکاپ رفته بودم فشارم 125روی 85بود. دکتر گفت روی مرزی. فردا برو بیمارستان فشارتو بگیر. شاید دچار مسمومیت حاملگی بشی. حالا چی میشه 

عزیزم اصلا نمک نخور.خیار بدون نمک یخور بزار سدیم خونتو بگیره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم احساس میکمم بایدیفکری واسم میکردولی گفت مهم نیس الکی ک نمیشخ قرص بدم بت 

حتما مشکلی نیست عزیزم ولی خب خودت رعایت کن نمک نریز تو غذا

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
خب اگه فردا بازم بالا باشه فشارم میفرستنم خونه یا بستریم میکننه

ببین فشار یه جوریه که هر لحظه تغییر میکنه فکر نکنم فضار شما بالا باشه .استرس فشارتو بیشتر مییره بالا دوازده رو هشت فشار خوبیه

حتما مشکلی نیست عزیزم ولی خب خودت رعایت کن نمک نریز تو غذا

نه نمک نمیزیزم توغذااصلا

خیلی رعایت میکنم ولی رفته رو۱۲/۵دیگ نمیادپایین 

ازفشاراصلی خودم ۱درجه ونیم بیشتزشده 

دکترمم دکتربیخیالی نیس ولی بخاطزاینکه ازمایشام نرمال بوداهمیت نداد

ولی ریروزک رفتم سونوتوهفته ۲۷گریدجفتم شده ۲

دکترسونوگراف منوتزسوندگفت مگه قندوفشارداری ک زودگریدجفتت ۲شده گفتم نه واس همون یکم نگرانم تابرم شنیه بیش دکتدم 

وخدایی که بشدت کافیست

اگر دوست داری میتوتی از کلینیک بپزسی استرست کمتر شه

خب اگه فردا بازم بالا باشه فشارم میفرستنم خونه یا بستریم میکننه

طبیعی هستی یا سزارین؟

فوقش زایمان میکنی دیگه ناراحتی نداره یک هفته ام که بیشتر نمونده،ناراحت نباش،خدا بزرگه

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )
نه نمک نمیزیزم توغذااصلا خیلی رعایت میکنم ولی رفته رو۱۲/۵دیگ نمیادپایین  ازفشاراصلی خودم ۱درج ...

نگران نباش هیچی نیست این سونو گراف ها بعضیاشون الکی ادمو میترسونن

2706