2726

اره گلم منم کلا بدنم داغ بود تو زمستون از گرما دلم یخ میخاست

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نميدونم والا ماه اولمه اخه يهو نيست بدنم داغه يهو مور مور ميشه؟؟؟

مور مور نمیشدم ولی مور مور شدن میتونه واسه کم خونی باشه

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

یادم نیس چجور بود 

ولی یادمه منی ک هیچوقت علاقه ای ب کولر نداشتم همش جلو کولر بودم ماها اول.

نگران نباش چیز خاصی نیس بعضیا لرز دارن

ربطی نداره منم الان 27هفته هستم هنوزم داغ میکنم یعنی شکمم داغه ولی پسر دارم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

من هفته های اول اتیش میگرفتم انقدرتب میکردکل بدنم اما الان همش سردم میشه 

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
بچتون چي بود؟

پسر عزیزم کلا میگن وقتی پسر بارداری بدنت داغ میشه

منم هفته 28 هستم ولی الان دیگه شکمم همش یخه پوستش سرده. ولی اوایل همش گرمم بود

مال من انقد داغه شکمم که تا شوهرم دست میزنه میگه نکنه تب داری که خودم دست می زارم رو پیشونیم میبینم ندارم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
نميدونم والا هر چي خدا بده فقط ان شاءالله صحيح و سالم باشه

ان شالله گلم صحیح و سالم بیاد بغلت

2706