2726
عنوان

کیا مستاجرن و بچه دار؟

1042 بازدید | 22 پست

ب نظرتون با این وضع گرونی میتونیم آینده خودمونو تامین کنیم؟مثلا ی خونه نقلی بخریم و بچه هامونو سرسامون بدیم؟ب نظرتون میتونیم‌انقدر پس انداز کنیم ک زدگی بچه هامونم ساپورت کنیم مثلا اگ تو زندگیشون پول کم اوردن بتونیم بهشون کمک کنیم؟یا اصلا ی جهازو عروسی خوب جوری ک ارزو بدل نمونن براشون بگیریم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توکل به خدا چرا نتونی انشالله که میشه .هسچ کس از اینده هبر نداره بسپار به خدا

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بعید میدونم با این در امداای کم و خرجای زیاد خودمونم درجا میزنیم...دلم برا بچه هام میسوزه...وقتی دلشون فلان اسباب بازی رو میخاد و من فقط در ماه واسه یکیشون میتونم بخرم یا باید بگردمو ارزون ترینشونو پیدا کنم...یا حتی لباس چقد لباسا گرونه...مجبوریم در ماه واسه یکی خرید کنیم ب خودمون ک اصلا نمیرسه...

من هنوز نمیدونم بابام چجوری جهازمو میخره با این وضع اصلا امکان داره خیلی گناهم میاد بهش

خدا بهش عمر با عزت بده عزیزم انشالله خوشبخت شی سایش عمیشه بالا سرت باشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
حالا بزار یه فکری به حال خودمون بکنیم تا به بچه ها برسه و عروسیشون منم بچه دارم و مستاجر

منم همینو میگم تا چند وقت پیش امید داشتم ک ی خونه بخرمو پس انداز کنم واسه بچه ها حالا ک دیگ خونه ک اصلا اجارهام ک نجومی شده خرج و برج هم ک سرسام اوره وااا خدا خودش کمک کنه

2706