2733
2734

خانوما بیاید تو این تاپیک هرکی هر راهی بلده بگه..فروشگاه هایی که تخفیف میدنو بهم معرفی کنیم...غذاهای کم هزینه و سبک رو به هم یاد بدیم،روش های مدیریت هزینه رو بگید..

مارک هایی که ارزونن رو به هم معرفی کنیم...

کارهایی که انجام دادیم و یه پولی ازش دراوردیم هرچند کم رو بهم دیگه یاد بدیم و معرفی کنیم...

.

.

🔴.فقط چنتا قانون🔴

1_فحش دادن و نالیدن ممنوع...اینجا فقط برای گفتن راهکارهامونه...

.

.2_گزارش نزنید...اسپم نزارید...چیزیو از هم دریغ نکنیم...به هم توهین نکنیم...

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومایی که یکم خیاطی بلدین میتونید لباساتون وقتی کهنه شد؛از هم بشکافید الگوشو بردارید؛خودتون بندازید رو پارچه...اینجوری هزینه اش خیلی کمتر درمیاد تا بخواید لباس اماده ای بخرید

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
2728

تو فروشگاههای بزرگ گوشت با نرخ دولتی هست. ازین بسته بندی ها. قیمتشون ۴۲ تومنه. از بیرون خیلی به صرفه تره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

میوه های ارزون بخریم مثل هندوانه...‌

اگه بچه کوچیک داریم و سنش مناسبه از پوشک گرفتن هست شروع کنیم به از پوشک گرفتنش ...حداقل هزینه پوشکشون کم بشه..‌

مهربون میشه لطفا واسه سلامتی خانواده ام و نی نی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی❤❤مرسی فداااات😍😍خدا جونم شکرت که حکمتت با خواسته دلم یکی شد😍❤❤وهو الرحم الراحمین❤❤

من تازگی ها دیگه از جرمگیر استفاده نمیکنم. خیلی مضره. از سرکه استفاده میکنم. دسشویی و حموم و گاز و سینک. قیمتش هم مناسبه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

من کرجم و از فروشگاه امیران خرید میکنم چیزایی مثه پوشک و پنیر و تخم مرغ و سوسیس و .... با قیمت عالی میفروشن بعضی اجناسش تا 55% تخفیف دارن و کیفیت خوب مثلا سوسیس کوکتل بسته ای 11500 اونجا من 5500 میگیرم یا پنیر خامه ای کاله 1100 میده پوشک مای بی بی بسته کوچیک سایز دو 11700 اونجا 7500 میده بسته 44 تایشو 20 میده

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

http://myisfahan.com/807_طرز-تهیه-چند-غذای-آسان-و-ارزان.html دستور چنتا غذای ساده و کم هزینه

سعی کنیم برنج به اندازه استفاده درست کنیم که مجبور نشیم حتی شده یه کفگیرش و دور بریزیم‌...یا اگه ته دیگ خور نیستیم موقع پخت نهایت سعی کنیم که کمتر به قابلمه بچسبه و برنج و هدر ندیم

مهربون میشه لطفا واسه سلامتی خانواده ام و نی نی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی❤❤مرسی فداااات😍😍خدا جونم شکرت که حکمتت با خواسته دلم یکی شد😍❤❤وهو الرحم الراحمین❤❤

من دیروز لوبیا پلو گذاشتم شاید ۱۰۰ گرم هم نبود گوشتش برا صرفه جویی سویا ریختم توش خیلی عالی شده بود تو ماکارونی هم میشه این راهکار به کار برد 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
به جای اینکارا یکم بیاید اعتراض کنید اینجور فقط صورت مساله رو پاک میکنید تا چند وقت هی مدیریت کنیم😣 ...

شما یه تاپیک بزن برای اعتراض و اینجور چیزا....فعلا اینجا میخوایم راهکارامون رو به همدیگه ارائه بدیم....لطفا توش بحث سیاسی نکنیم؛دعوا راه نندازیم که نترکه...ممنون😍

2706