2726

راه اهن که مترو داره،بهترین ایستگاه واسه مقصد هم شهید همته به نظرم،از اونجا هم با تاکسی برو

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود

با BRT بري بهتره برو صادقيه از اونجا سوار BRT شو دوباره ميدون پونك پياده شو

با مترو هم مي توني بري تا ايستگاه صادقيه بعد سوار BRT بشي بري تا ميدون پونك ميدون هم پياده شدي خيابان هميلا رو تا ته برو ميرسي اونجا از هركي بپرسي بهت نشون ميده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متروی راه آهن‌نمیدونم‌کجا میشه و آیا ایستگاه باید عوض کنی‌یا نه

ولی باید ایستگاه متروی صادقیه پیاده شی

از اونجا با تاکسی بری بوستان‌نهج البلاعه

البته بی آر تی هم داره تا پونک

از اونجام یه مقدار پیاده روی تا بوستان

2728

نهج البلاغه تو پونکه تو پونکم مترو نداره شما از آزادی مترو به سمت علوم تحقیقات رو سوار میشی پونک پیاده میشی تا پارکم باید با تاکسی بری

تیکر حدیث کسا واسه حاجت روایبمون صلوات😊🤗😍❤
راه اهن که مترو داره،بهترین ایستگاه واسه مقصد هم شهید همته به نظرم،از اونجا هم با تاکسی برو

بوستان نهج البلاغه خوبه?

تعریفشو شنیدم

سینما چند بعدی داره?واسه بزرگسال خوبه?

نهج البلاغه قشنگه.سینما سه بعدی هم داره،بد نیست.این بوستان بیشتر به درد پیاده روی میخوره.یا دورهمی بشینین وحرف بزنید.

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

من‌ندیدم ایستگاه متروی همت راه داشته باشه ب پارک

مگر اینکه از روی پل همت خودتو بندازی تو پارک😁

حالا ببین دوستمون خودش رفته یا نه

اگه قرار باشه از اونجا با تاکسی بری از صادقیه راحت تری

بی ار تی هم داره 

عزیزم از راه آهن با مترو برو آزادی.بعد با brtعلوم تحقیقات میدون پونک پیاده شو.وچند قدمم راه برو

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

پارک‌خوب و قشنگیه ها در کل

ولی اگه بخوای از راه آهن‌بخوای‌بکوبی بیای تا اینجا نمیدونم تو ذوقت بخوره یا نه

تو این‌گرما و ترافیک

چیز خیییییلی خاصی نیس دیگه 

یه دره اس شده پارک

حالا کی میخوای بری؟اگه امروزه،راه بیفت تاریک نشه زیاد😁😁😁

پارک‌خوب و قشنگیه ها در کل ولی اگه بخوای از راه آهن‌بخوای‌بکوبی بیای تا اینجا نمیدونم تو ذوقت بخوره ...

پس یه جای خوب بهم معرفی کن ک بشه با مترو با بی آر تی رفت?

پل طبیعت و آب و آتش رفتم

پس یه جای خوب بهم معرفی کن ک بشه با مترو با بی آر تی رفت? پل طبیعت و آب و آتش رفتم

ببخشید دیر جواب میدم نمیدونم ب کارت‌میخوره یا نه

دریاچه خلیج‌فارس هم رفتی؟

البته نمیدونم‌مسیر مترو خورش چحوریه

دورتر از نهج البلاغه هم هست ولی خب بزرگ و جالبه