2737
2734
عنوان

احتمال بارداری

172 بازدید | 22 پست

سلام من4مرداد پریود شدم و دوره هام28روزه است من از4تا 15ام پریود بودیم بعدش رابطه داشتیم و 18و نوشته بود تخمک گذاریم هس تو سایت . بعد الان دو سه روزه شکم دردم و مثانه دردم و ترشحم داشتم قبلش الان کمتر شده و احساس میکنم واژنم نرم هست کمرم ک کلا ناقصم کرده اصلا نمیتونم خوب راه برم و ران پام هم درد میکنه زیاد مثل موقع هایی که میخام پریود بشم.به نطرتون این دردا به حاملگی ربط داره?کسی اینجوری بوده??

زوده برای علائم که 

انشالله ک باشی عزیزم

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۱مرداد پری شدم وازشب ۷سیکل تا۲۰تقریبا رابطه داشتیم

تمام علائم بارداریم داشتم دل درد کمردرد پادرد کشاله ران  سینه درد خلاصه ک همه علائمو داشتم

اما امروز لکه بینی دارم

احتمالا دارم پریودمیشم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ب علائم اصلا دل خوش نکن

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2738
علائم تخمک گذاری هم نیس عایا??

نمیدونم عزیزم 

میخوای از کیت تخمک گذاری استفاده کن 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
شاید لانه گزینی??ناامید نباش

فک نکنم 

شایدم لک لانه گزینی باشه .ایشالا هر چی که دوست داری باشه 

اخه هر سری ک بادستمال تمیز میکنم هستش ببخشید البته

لکه خیلییی خیلییی روشنه

2706