2737
2734
عنوان

ب نظرتون ..

70 بازدید | 8 پست

ب نظرتون با کسی ک وضع مالی خوبی نداره میشه خوشبخت شد ؟

ادم خیلی خوب و مطمینی هست ولی میترسم از اینده 

میترسم بعدا کم بیارم عصبی بشم .. خودم خیلی مرفه نیستم ولی شااغلم و ماهی یک میلیون دارم 

البته با کار کردن خانوما هم موافق نیست 

نمیدونم چ تصمیمی بگیرم ک پشیمون نشم

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصمیم عاقلانه بگیر که بعدا پشیمون نشی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

یکی بود میگفت با حقوق ماهی 5 تومن بازم هشتمون گرو نهمونه دیگه باکسی که کار نداره چه بشود! 

الان از کار محروم میکنه دوروز بعدشم نفس کشیدن 

به نظر خودت همچین فردی شایستگی همسری داره؟ 

She is everything I ever wanted.... 
یکی بود میگفت با حقوق ماهی 5 تومن بازم هشتمون گرو نهمونه دیگه باکسی که کار نداره چه بشود!  الا ...

میگه وظیفه مرده ک کاربکنه 

نه راستش دارم فکر میکنم میبینم الان راحت ترم

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
خخخ اره

من باشم به همین کارم ادامه میدم که در حال حاضر بدون پول هوا هم نمیتونی استفاده کنی...  نفستو میگیرن دست میزارن رو گلوت خفت میکنن

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738