2737
2734
عنوان

هفته۳۴بارداری ترشح مثل ژله

1528 بازدید | 102 پست

سلام خانوماهفته۳۴هستم امروزچندبارترشح مثل ژله وزردرنگ داشتم  کسی تجربه داره؟من سرکلاژهستم .مثل ژله سفت وکشداره خیلی میترسم شوهرم اینجانیست برم دکتر

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

نترس عزیزم اروم باش به خودت استرس نده فقط استراحت کن تا شوهرت بیاد 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

توروخدااگه چیزی میدونیدبگیدازترس دارم میمیرم نکنه نشانه زایمانه.من قبلازایمان داشتم ولی همچین چیزی ندیدم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

از پشت كوه اومدي بلد نيستي تيتر درست بزني  واقعا دو كلاس درس نخوندي 

ادم يه خوردني رو به اون كثافاط ربط ميده؟!؟!؟ 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
عزیزم بزرگ و سفته درسته؟

آره سفته وزرد چیه به نظرت

2738
ای خدا دیگه تو عمرم ژله نمیتونم بخورم التماس شعور

التماس شعور اینجا برای همین مشکلاس عزیزم برای مادراس خوب به اسم سایت توجه کن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

حالم از ژله اونم رنگ زردش به هم خورد اه ادب داشته باش

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

سلام عزیزم. من پزشکم. اگر امکان داره برات بررو نزدیکترین بیمارستان. اونجا با استفاده از یک نوار ازمایش سریع چک میکنم که ایا کیسه آب پاره شده یا نشتی داره یا نه. بعد با خیال راحت استراحت کن

از پشت كوه اومدي بلد نيستي تيتر درست بزني  واقعا دو كلاس درس نخوندي  ادم يه خوردني رو به ...

یه بزرگواری میگفت هوووووعق🤢🤢🤢🤢ژله....هوووووعق

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌
آره سفته وزرد چیه به نظرت

اگه تکه های بزرگه و سفت ک احتمالا داری موکوس دفع میکنی و زایمانت نزدیکه اگه ن مثل مایع ستو جامد نیست ک طوری نیس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
از پشت كوه اومدي بلد نيستي تيتر درست بزني  واقعا دو كلاس درس نخوندي  ادم يه خوردني رو به ...

شما که ازپشت کوه نیومدین بگوببینم چی مینوشتم الان تواین موقعیت که من نگرانم جای کمک چی مینویسی 

2706