2703
2553
عنوان

پوشک بچه. تهرانیا بیان

228 بازدید | 12 پست

سلام دوستان پوشک بچه ایرانی بزززرگترن ساییز ارزون کجای تهران  مخصوصت سمت غرب  تهیه میکنید....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

چقدر امضات دردناکه.😢

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنی هاشم بورس پوشکه، افق  و رفاه هم تخفیف میده

اونجا رو شنیدم نرفتم چون سمت غرب بودم...فروشگاها مارکای مثل ببم کوکومی  جان ب ب ندیدم....مولفیکس با مای بی بی.همش..

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2720
من مای بی بی خیلی راضیم، افق هم داره

مای بی بی زدم خوبه ارزونتر میخوام.مولفیکس سایز ۶ شده ۵۳ تومن خیییلی گرون شد ی هوووو ...فعلا اماده پوشک گیری هم نی ۲سالو ۵ماهش

مای بی بی زدم خوبه ارزونتر میخوام.مولفیکس سایز ۶ شده ۵۳ تومن خیییلی گرون شد ی هوووو ...فعلا اماده پو ...

مولفیکس گرونه ولی جذبش بیشتره خب. مای بی‌بی هم جذبش کمتر از مولفیکسه

2714

هایپر استار نداره؟؟

من از غرب خبر ندارم ولی کلا خیلی گرون شده. مو لیفیکس از آخرین باری که ما گرفتیم ۱۸ تومن اومده روش ! ما ۷۲ تایی شو ۷۰ گرفتیم. الان شده ۸۸ !

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 
رفاه که تخفیف‌ش خیلی کمه فرقی با بیرون نداره تقریبا

من مارکای متفرقه ارزونتر میخوام...‌

هایپر استار نداره؟؟ من از غرب خبر ندارم ولی کلا خیلی گرون شده. مو لیفیکس از آخرین باری که ما گرفتیم ...

هایپر دمه خونمه مولفیکس داره با مای بی بی مرسی هم بود کلا گروون شده این مارکا....ولی مثلا کوکومی جان بب ‌. ببم اینا میدونم ارزونترن ولی جااای ندیدم بفروشن....مولفیکس ۶ شده ۵۳ تومن ...۲۸تا توشه.....ی هوووو بالا رفته این چند روز

چند ساعت یه بار عوض میکنی؟ 

هر ۴ساعت عوض میکنم خیییلی مایعات میخوره پرررر پر میشه مولفیکس