2726
عنوان

به فکر بچه دوم هستم ولی میترسم

767 بازدید | 20 پست

سر بچه اولم یک بار که 1 ماهش بود من تو آشپزخونه بودم اونم تو اطاق. بعد بالا اورده بود و من نفهمیدم. وقتی همینجوری بهش سر زدم دیدم از بینیش شیر زده بیرون و داره خفه میشه. منم بغلش کردم زدم پشتش و زنگ زدم شوهرم اونم سریع خودشو رسوند (تازه رفته بود بیرون) و با فینگیر بینیشو تمیز کرد. تو بینیش یه لخته شیر بود. از اون به بعد تا 2 ماهگی دائما تحت نظر داشتمش و روزها میاوردمش تو پذیرایی تو گهواره اش که جلوی چشمم باشه. البته از اون به بعد ففط یکی 2 بار دیگه از بینی شیر بالا اورد که منم سریع با فینگیر تمیزش کردم. از 2 ماهگی به بعد هم دیگه مشکلی نبود.

حالا خیلی به فکر بچه دوم هستم ولی میترسم دوباره این اتفاق بیفته و من نفهمم. آخه آدم با 2 تا بچه سرش شلوغتره و از طرفی اگه دومی رو هم مثل اولی بیارم تو پذیرایی که جلوی چشمم باشه سر و صدای بچه بزرگتر ممکنه بیدارش کنه.

حالا میخوام از تجربه مادرایی که 2 تا بچه دارند استفاده کنم. اصلا به نظرتون ترسم بجا و منطقیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو نباید طاق باز بچه رو می خوابوندی همین

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728

تــو اين شرايط اقتصادي اگه واقعا نميتونين بهترينارو واسه بچه فراهم كنين بچه دار نشيد،به جز مشكل مالي بقيه مسائل به راحتي قابل حل شدنه،

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

من پسر اولمو اصلا نفهمیدم چطور بزرگ شد خیلی آرومه و اذیت نداره

دومی رو آوردم الان 4 ماهشه اینقد اذیتم کرده که کم آوردم مادرمم نزدیکم نیست خیلی اذیت میشم

حتی در حال آشپزی بغلمه

ولی در کل راضیم چون بزرگ بشن تنها نیست

جفتشون پسرن

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

نگران نباشید ومطمئن باشید که بچه ی اولتون رو تا حالا خدا نگهش داشته.ماها فقط وسیله ایم که باید درست به وظیفه مون عمل کنیم.

ممنون که تجربتونو در مورد بچه ی اولتون گفتین.یاد گرفتم که به هیچ وجه حتی برای چند لحظه بچه ی کوچیک رو تنها نذارم.شما هم ازین تجربه استفاده کنید وبچه ی دوم رو با توکل بخدا دنیا بیارید که اگر خدا نکرده یه روز شما نبودی بچه ی اولت تنها نباشه وغصه ی تک بودن رو بخوره.

از وقتی که من یادم میاد هر کی تو این نی نی سایت گفت بچه ی دوم همه گفتن تو این اوضاع اقتصادی از دوره ی احمدی نژاد تا الان هی دارن این جمله رو میگننننن خستع نشدید واقعا اگه قرار بود درست بشه درست میشد دیگه سال دیگه همین تخم مرغ میشه دو نه ای 1500 تومن بازم میگین پارسال بهتر بودا 750 بود ول کنید دیگه

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

نه ترست بجا و‌منطقی نیس

من سر بچه سومم خیلی خرما خورده بودم ماهه اخر و سوره والعصر خونده بودم 

با هر تکونش سوره والعصر میخوندم 

وقتی بدنیا اومده بود باوجود سرو صدای اون دو تا بچه دیگم اصلا حتی تکونم‌نمیخورد در حدی که ترسیده بودم نکنه گوشش مشکلی داشته باشه 

با اینکه روزیکه ‌مرخص شده بودیم گوششم ازمایش کرده بود

الان به سرو‌صدای  بچه ها عادت داره اگه خوابش بیاد راحت میخوابه گاهی اوقات میپره از خواب ولی دوباره خوابش میبره 

یعنی به پهلو باشه اصلا از بینی بالا نمیاره؟ خوب به پهلو باشه یه وقت ممکنه دمر بشه نفهمیم؟

بچه تا دو ماه دمر نمیشه که دوروورش بالشت بزار عزیزم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706