2726

سلام 

من از اول‌مهر مرخصی زایمانم تموم میشه و باید برم‌سرکار

پسرم دهماهه میشه خدا بخاد

میخاستم‌مرخصی بدون حقوق بگیرم ک‌گفت نمیدیم‌نیرو کم داریم

شاید اگه اصرار یا دعوا‌میکردم بهم میدادن ولی بخاطر اینکه شوهرم‌بیکاره اگه منم حقوق نگیرم نمیتونیم‌زندگی کنیم😔

البته شوهرم ک‌میگه‌بگیر اما میدونم الکی‌میگه

پسرم صبحها از ساعت شش تا ده نیمه خواب و‌نیمه‌بیداره ینی هر نیمساعت نق میزنه‌بهش شیر میدم یه کم میخوابه باز از اول تا ساعت حدودای ده دیگه بیدار میشه

ب منم خیلی وابستس تا اشپزخونه میرم‌پشت سرم گریه‌میکنه

من دبیر مشاوره و‌پرورشی  هستم و‌بییشتر کارم دفتریه دوست دارم پسرمو‌ببرم سرکار ک خیالم راحت باشه و اینکه شیر خودمو میخوره و‌شبرخشک و‌پستونک و‌شیشه اصن نمیگیره و باید خودم پیشش باشم

ولی از یه طرف میگم صبحا باید هفت بیدارش کنم ‌ببرمش اونجا هم دذست نمیتونم بهش برسم یا بخوابونمش یا غذا بهش بدم، پیش مامانمم نمیتونم بذارم همش سرش تو گوشیه و ب بچه خوب نمیرسه روماتیسمم داره گاهی درد داره و‌اذیت میشه 

شوهرمم نه بلده‌پوشک عوض کنه نه کارای دیگه اصن انگار ن انگار ک بابای بچه هست هیچی‌بلد نیس

شیر خودمم ک میخاد هرساعت

پرستارم کس مورد اعتمادی نمیشناسم و حقوقمم‌نمیرسه

شما تجربه ای ندارین؟ببرمش‌مدرسه اذیت میشه؟

تعداد رای : 20
نظرسنجی
ببر
2
10%
نبر بذار توی خونه پیش شوهرت باشه
6
30%
بذار پیش مامانت
5
25%
چرا بچه‌دار‌شدی اصن😂
7
35%

من تجربه بردن نوزاد رو ندارم اما دخترم رو با خودم میبردم

مدرسه خیلی نزدیک خونمون بود اما چون نمیتونستم دخترمو تنها توخونه بذارم با خودم میبردم تو کلاسم مینشست

البته وقتی شیفت صبح میرفت خودش مدرسه راحت بودم ولی شیفتای بعدازظهر دیگه چاره نبود باید میبردمش

اما برا شما نوزاد هست تو مدرسه اذیتت میکنه اگه بتونی بذار پیش مامانت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اذیت شدن خود بچه به کنار؛ ممکنه برای همکارات هم مزاحمت ایجاد کنی مگه یک اتاق شخصی داشته باشی اونجا. من که شخصن دوست ندارم تو محیط کارم یک بچه حضور داشته باشه مخصوصن نوزاد

من تجربه بردن نوزاد رو ندارم اما دخترم رو با خودم میبردم مدرسه خیلی نزدیک خونمون بود اما چون نمیتون ...

آخه پیش مامانمم ک باشه شیر میخاد

و‌مامانم همش سرش تو گوشی و تلگراممم هست خیلی بیخیاله بهش اعتماد ندارم

عزیزم شوهرت بیکار تو خونه نشسته اون وقت از پس پوشک عوض کردن یه بچه برنمیاد؟ مگه شما از بدو تولد پوشک عوض کردن و بلد بودین. ایشونم یاد می گیره. مگه محل کار حای بچه اس؟ همکاراتون چه گناهی کردن. بقیه چیزا هم بچه به مرور عادت می کنه. کمی به شوهرتون مسئولیت پذیری یاد بدین

آاااااااادت می کنیم

اولا که فکر نکنم مدیر همچین اجازه ای بده

بالاخره محیط کاره،شاید اگه یه پرستار بگیری تو یه قسمتی از مدرسه بشه که اونم باز اجازه مدیر لازمه

یه راه دیگه اینه که مهد نزدیک مدرسه بذاری و بری بهش سر بزنی

من پسرمو ده سال پیش از چهار ماهگی گذاشتم مهد

مجبوری شیر خشک بهش دادم

راهم دور بود

شما بازم گزینه مادر و همسرتون رو هم دارید

من و همسرم با هم میرفتیم و میومدیم

خونه مادرم هم دور بود 

خلاصه اینکه هر راهی رو بخای انتخاب کنی از الان دنبالش باش اگه مهد میخای ببری از الان باید به محیط عادتش بدی

هفته ای دو سه ساعت بذار عادت میکنه

یه به همسرت یاد بده چند بار پیش تو پوشک عوض کنه یاد میگیره بالاخره باید همکاری کنه دیگه

عزیزم شوهرت بیکار تو خونه نشسته اون وقت از پس پوشک عوض کردن یه بچه برنمیاد؟ مگه شما از بدو تولد پوشک ...

شوهرم میگه حالم بد میشه وفتی من بچه رو‌عوض میکنم پا میشه میره میگه جلوی من عوض نکن اه

اصلا هیییچ‌جوری نمیتونم پوشک بهش بگم عوض کن اصلا زیر بار نمیره😕

بیکار بیکارم نیس کارای زمین کشاورزیشو و.... انجام میده ک البته امسال هیچ محصولی ندارن و گاهی کارای دیگه میکنه ولی درامدش اصلا کفاف زندگی رو‌نمیدن

نمیدونم والا مامانه من مارو تو اون سن نمیبرد مدرسه وقتی میرفتیم ک راه افتاده بودیم 

به همسرتون یاد بدین نگهداره خب 😥تقصیر شما چیه هم شاغلی هم بچه بزرگ میکنی 

مهدبا قیمت مناسب نمیتونین بذارین؟من از شش ماهگی برادرم از سه ماهگی مهد رفتیم خیلیم خوب بود 

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند؟!
اولا که فکر نکنم مدیر همچین اجازه ای بده بالاخره محیط کاره،شاید اگه یه پرستار بگیری تو یه قسمتی از ...

پسرم شیرخشک اصلا نمیخوره

تو هیچ‌مهدی اعتماد ندارم بذارم😔

شوهرم پست قبلمو بخون لطفا

اصن پوشک‌عوض‌نمیکنه

2706