2733
2739

صبح بخیر.من امروز پسرم واکسن۱۸ماهگی داره از استرس خوابم نمیبره😑😯

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا کمکت کنه .خیلی سخته.مخصوصا وقتی میخان واکسن بزنن

شما تجربه داشتی؟

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2728

نترس بابا منو اینقدر ترسوندن یه هفته قبلش عزا گرفتم .قبلش استامینوفن بده پسر من فقط همون موقع زدن گریه کرد اوردمش خونه خوابید منم کمپرس سرد گذاشتم یه شیافم گذاشتم وقتی بیدار شد عین خیالش نبود اصلا گریه نکرد استامینوفن هم مرتب بده تب نکنه

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2738
نترس بابا منو اینقدر ترسوندن یه هفته قبلش عزا گرفتم .قبلش استامینوفن بده پسر من فقط همون موقع زدن گر ...

اره پسر منم یکم گریه گرد الان هرکاری میکنم نمیزاره براش یخ بزارم نمیدونم چیکار کنم.یکم تب داره بهش قطره دادم

اره پسر منم یکم گریه گرد الان هرکاری میکنم نمیزاره براش یخ بزارم نمیدونم چیکار کنم.یکم تب داره بهش ق ...

کیسه اب یخ داری ؟ارومش کن بعد اروم بزار رو پاش.کم کم عادت میکنه سرده برا همون نمیزاره