2737
2739

یک ماه بعد از سقط طبیعیم سونو دادم گفتن بقایا داری. رفتم کورتاژ کردم دوباره یک ماه بعد از کورتاژ به خاطر قطع نشدن خونریزیم سونو دادن دوباره گفتن بقایا داری؟ دکتر سونو گفت خوب کورتاژت نکرده.

میخوام ببینم مشکل از بدن منه؟ یا تقصیر دکتره؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه درمورد کورتاژ توضیح بدی؟ چطوری بود

خیلی راحت و بی دردسر. با بیهوشی هست آدم چیزی متوجه نمیشه

من متاسفانه قبلا یه کورتاز دیگه داشتم. اون دفعه زود پاک شدم ولی الان تا یک ماه خونریزی داشتم دیگه شک کردم رفتم سونو دادم گفتن هنوز مونده

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

عزیزم منم سقط داشتم یکی دو ماه پیش اما با دارویه گیاهی و با خوردن گرمیجات بدون یه دونه قرص و کورتاژ و این حرفا انداختمش ،حتی سونو هم نرفتم که ببینم چیزی باقی مانده یا نه

2738
عزیزم منم سقط داشتم یکی دو ماه پیش اما با دارویه گیاهی و با خوردن گرمیجات بدون یه دونه قرص و کورتاژ ...

باور کن کار خوب رو شما کردی. البته حالا یه سونو بده محض احتیاط

منم میخواستم داروی گیاهی بخورم مامانم و مادرشوهرم نذاشتن گفتن این چیزا خیلی خونریزی میدن‌. به اندازه کافی خونریزی کردی. برو کورتاژ کن راحت شی. 😔😔😔

باور کن کار خوب رو شما کردی. البته حالا یه سونو بده محض احتیاط منم میخواستم داروی گیاهی بخورم مامان ...

اگه بقایا مونده باشه یا درد داری یا خونریزی اما من هیچ کدومشو نداشتم و بعد از یه مدتم عفونت میکنی اما من هیچ مشکلی ندارم و این دوره راحت پریودم شدم

اگه بقایا مونده باشه یا درد داری یا خونریزی اما من هیچ کدومشو نداشتم و بعد از یه مدتم عفونت میکنی ام ...

آره اینا علائمش. خب خداروشکر که این مشکلاتو نداشتی 😍

2706