2726
عنوان

😭😭😭بخداااا خسته شدمممم

184 بازدید | 6 پست

پسرم ده ماهشه وزنش ۷۹۰۰ به یه بدبختی تو دو هفته با کره و اب قلم و سویق و اینجورچیزا ۴۰۰ گرم اضاف کرد ولی یه شب تب کرد و اسهال شد ۲۵۰ گرم از وزنش کم شد من چیکار کنمممم سریع وزن بگیره بخدا خسته شدممم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من سه سال و سه ماهه است وزنش ده و دویست

چهار ماه بود اصلا وزنش بالا نمی رفت این ماه حسابی سمنو خورده یه صد گرم اومده بالا

بهش سمنو بده

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
2728

این وروجکا دل آدمو تموم میکنن با فکر و خیال نینی منم اینجور شد. شش ماه اصلا خوب غذا نخورد مخصوصا اسهال گرفت وزنش کم شد بعد خوب شدنش ده روز اصلا لب به غذا نزد فقط شیر خورد. بردم دکتر و آزمایش. چکاب کامل داد گفت چیزی نیست کم خونه. کلی اشتها آور داد. الان خداروشکر بهتره. شمام به کوچولوت فشار نیار. بزار خودش درست بشه. نگرانشی ببر دکتر اشتها آور بده بهش