2737
2734
عنوان

دیگه نمیتونم به شوهرم اعتماد کنم

1403 بازدید | 95 پست

خانوما بیاین راه حل بدین !تو‌مدته بارداریم شوهرم خیلی دروغا بهم گفته و واسم رو شده !واقعا هرکار میکنم دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم همش دارم فک میکنم نکنه قبلا هم اینجوری بوده من نمیفهمیدم!خیلی بارداری پر استرسی داشتم نگران بچمم 😔الان هرچی میگه نمیتونم باور کنم ،همش فک میکنم داره دروغ میگه خیلی بش اعتماد داشتم ولی خودش همه چیو خراب کرد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ولی بهت حق میدم منم اگه از کسی دروغ بشنوم اونم دروغ بزرگ دیگه برام ادم سابق نمیشه وهمیشه به چشه دروغگو میبینمش

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2738
چه دروغی گفته؟

یک ماه پیش بهم گفت میرم یه شهری مسافرت مجردی با همکارام ولی رفته بود شهر دیگه سر قرار با یه خانوم !متوجه شدم پیاماشون دیدم کلی غصه خوردم گریه کردم قول داد تمومش کنه !الان دارم ميرم تو ٩ ماه باز ميگه ميخوام برم مسافرت زيارتي !قسم ميخوره ميگه كاري نميكنم ولي باورم نميشه 

یک ماه پیش بهم گفت میرم یه شهری مسافرت مجردی با همکارام ولی رفته بود شهر دیگه سر قرار با یه خانوم !م ...

حق داری واقعا سخته😔

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

ببخشیدا ولی چرا مردا هر غلطی که میخوان بکنن تو بارداری زنشون میکنن شوهر من یه بارم تا حالا دست روم بلند نکرده بود از وقتی که باردار شدم دو بار منو کتک زده بد اخلاق شده چه حرفایی که بهم نزده با اینکه قبل از بارداریم خیلی مهربون بود نمی دونم چه مرگشون میشه 

هر دو !

چیزایی ک من دیدم و دم نزدم

1خیانت، هم زن هم دختر

2رفیق بازی

3دست ب زن

4 دروغ

5 بددهنی

6 بی احترامی

7هم ج ن س ب ا ز ی

8مامانی

9 زندونیم کرده جایی حق ندارم برم، خونه مامانمم سه خونه باهم فاصله داره

حالا اگ راه چاره پیدا شد منم بگید ثواب داره

منم مشکل شما رو دارم دیوار اعتماد که فرو بریزه دیگه ریخته

بهم گفت ميرم اصفهان رفت كاشان !من فك مبكردم أصفهانه ولي دروغ گفته بود حالا باز ميگه ميخوام برم مشهد !من پا به ماهم !دارم ميميرم از استرس 😔😔😔😔حالم از زندگيم بعم ميخوره 

چیزایی ک من دیدم و دم نزدم 1خیانت، هم زن هم دختر 2رفیق بازی 3دست ب زن 4 دروغ 5 بددهنی 6 بی احت ...

كاش من خونه مامان داشتم من هيچ جا رو ندارم پدر مادرمم فوت كردن 

2706