2733
2734

سلام عزیزان.من سره یک سری مشکلات خیلی زیاد که باخانواده شوهرم یعنی مادرشوهرم داشتم از عید تاحالا قطع رابطه بودم چند سری هم اومدن واسه اشتی اما انقد ک اذیتم کرده بود نتونستم اشتی کنم تا اینکه چند روز پیش مادربزرگ همسرم فوت کردند ک فوق العاده زنه خوبی بودن و مادر شوهرم اومد بهم گفا بیا پایین و بعدش به پدر مادرم زنگ زده بود ک به نسیم بگین بیاد پایین .و منم رفتم و تو مجلساش هم بودم .و بقیه مجلسا هم خونه مادر شوهرمه.اما من میترسم ک دوباره نکنه شروع بشه مشکلات چون تو قطع رابطه خیلی زندگیم بهتر بود . حالا بگین چی کار کنم دوباره بعد مجلسا قطع کنم یا چه مدلی برخورد کنم .یادم بدین دوستان .چقد کاراینا کنم اینم بگم مادرشوهر خودمم متاسفانه سرطان داره 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سرسنگین باش کار هم اصلا نکن بگو مریضم 

میدونی کلا ک نکنم نمیشه یعنی شوهرم نمیزاره 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2738
میدونی کلا ک نکنم نمیشه یعنی شوهرم نمیزاره 

چون میگی مادرشوهرت سرطان داره اگه خدای نکرده چیزیش بشه فردا شوهرت ازت دلچرکین میشه سعی کن مدارا کنی

اینکه دیگران با ما چگونه رفتار میکنند را ما به آنها می آموزیم.
دوریو دوستی 

واقعا ؟یعنی نظرت اینه ؟ دوباره قطع رابطه کنم ؟

چون میگی مادرشوهرت سرطان داره اگه خدای نکرده چیزیش بشه فردا شوهرت ازت دلچرکین میشه سعی کن مدارا کنی

واقعا ؟ یعنی کینه میگیره ازم؟ چیکار کنم بگو بهم راهنماییم کن ‌ .ماتو ی ساختمونیم 

یعنی چی . چیکار کنم

یعنی نه خیلی قیافه بگیر و نه خیلی قاطی شو احترامشو نگه دار و کاراشو اگه   ناراحتت میکنه نادیده بگیر که اگه خدایی نکرده اتفاقی افتاد بعدا عذاب وجدان نگیری بالاخره ادمای سرطانی بخاطر شیمی درماتی خیلی اعصابشون بهم میریزه چون اطرافم دارم امیدوارم خدا  همه مریضا رو شفا بده

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

عزیزم من جای مادرتم 

نه اونقدر کار کن که عادی بشه نه دست رو دست بزار بلاخره شما هم  صاحب مجلسی

میگی بنده خدا سرطان داره  پس  باهاش کنار بیا زیاد قاطی نباش اما با روی خوش باهاش برخورد کن دلش نشکنه

ان شالله جواب صبوریتو  خدا  و دل خوش مادرشوهرت رو به خوشی میبینی

ارتباط خودتو حفظ کن اما حریم رو حفظ کن قطع ارتباط نکن چون عروس بده میشی...تو این شرایط بهت احتیاج دارن....دلسوزی و مهربونی نکن اما همه جا حضور داشته باش ک توی چشم باشی‌‌.و فعال باش..این جمع ها مکان خوبی برای غیبت هستش. باش ک سر زبون ها نیفتی....اگه حرفی شد بگو اونقدر شوهرم برام عزیزه و اونقدر خانم هستم ک جوابی تو این شرایط بهتون نمیدم.

ب نظرم این اومد

یعنی نه خیلی قیافه بگیر و نه خیلی قاطی شو احترامشو نگه دار و کاراشو اگه   ناراحتت میکنه نادیده ...

خیلی تو فکرم میگم دوباره اون همه اذیتا شروع نشه بازم 

2706