2737
2734

بچه خواهرم ۵ سالشه هنوز خواهرم میشینه با قاشق غذا دهنش میکنه 😐😐😐میگه آب میخوام خواهرم پا میشه براش میاره!من چیزی نمیگما دخالت نمیکنم ولی عصبی میشم اقد بچه رو لوس بار بیارن!از الان دارم به چیزای تربیتی فکر میکنم 😐😐😐

بچه ای آبجی من 15 ماهشونه یکیشون قشنگ با قاشق غذا میخوره غذا بیرون میریزه ها ولی بلده اون یکی با پشت قاشق غذا رو برمیداره کاسه ماست رو هم سر میکشه😄😄😄

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یادم نمیاد بچه ی اولم نه که اولی بود خودم غذا بهش میدادم یادم نمیاد کی خودش خورد الان 5 سالشه ولی دختر کوچیکم که 3 سالشه از وقتی نشستن یاد گرفت اصلا نزاشت عذا بدم بهش حتما باید جلوش قاشقو طرف میزاشتم که بخوره

2728

الان باید خودش بخوره. پسر منم سر سفره پا نمیشه.😩

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738
وای خدا بچه نمیترکه روزی سه تا واای خدا شکرت پسرم اینجور نیست

اگه ببرنش بیرون دره سوپری رد بشن کلی داد و بیداد میکنه برام تنقلات بخرین اینا هم براش می‌خرن وقتی بش میگم نکن میگه بچن بزار بخوره!عمرا نمیزارم بچم ایجور شه 

پسرم رفته تو ٦ سال،، هنوزم اگه من غذا دهنش نزارم خودش نميخوره،، اما اون يكي كه دو سالشه، از همون اول كه ياد گرفت قاشق دستش بگيره خودش خورد،،، كاملا مستقله، تمام كاراشو تا جاييكه بتونه خودش انجام ميده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.