2726
عنوان

دختر یا پسر بودن نی نی

282 بازدید | 32 پست

سلاااااااااام....

من 21هفته رفتم سونو ان تی (سه ماهه دوم)بعد گفت حنسیت نی نی دختره...بعد الان همه میگن پسره مخصوصا مامانجونم  میگه شکمت گرده پهلو نداری بچت پسره باز یه چندجا گفتن جنسیت بچت چیه گفتم دختر میگن قیافت میخوره پسر باشه

حالا سوالم اینه بنظرتون از روی قیافه و فرم شکم اینا میشه فهمید و حقیقت داره ینی درسته؟؟؟یا اینکه ممکنه سونوگرافی اشتباه گفته باشه؟؟؟

میخام کم کم شروع کنم سیسمونی خریدن...بعد بخرم واسه دختر یهو پسر نشه...دوچار دوگانگی شدم...لطفن یه راه حلی بگین...

خیلی دختر دوس دارم  

دوستان اگه خابم برد فردا حتما میخونم تاپیک ها و جواب میدم...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم٬ اینا حدس و گمان و خرافاته٬ همون سونوگرافی به احتمال زیاد درسته (البته اونم صد در صد نیست) اما مطمینا معتبرتر از حدس های خاله خانباجی هاست. 

بعد هم اگر کماکان شک داری می تونی چیزایی بخری که مناسب هر دوجنسه٬ حتما نباید آبی یا صورتی باشه که این همه رنگ. :)

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
جواب سونو ک اشتب نیس اصلا ب فرم شکم ربطی نداره بدن هرکسی یه جور میزنه بیرون

دختر خاله م سه روز پیش زایمان کرد گفت بچهت پسره 

به دنیا اومد یه دختر خوشگل و گوگولی

پیش میاد ک اشتباه باشه

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
چطوریه؟اولین باره میشنوم

یه برگ کلم بنفشو بجوشون ابشو بزارسرد شه صبح ک بیدارشدی ناشتا ادرارتو به اندازه اب برگ کلم بردار بعد اب کلمو تو ظرف ادرارت بریز اگه مایل به قرمز شد پسر اگه مایل ب صورتی بود دختر میشه

2706