2726

این خوشکله؟

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عاشق اينم منننن

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
عاشق اينم منننن

عاشق کدوم

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن....      
عاشق اينم منننن

اصلا خوب نیست

اصلا خوب نیست

سليقه ها متفاوته😒😒 گفتم من عاشقشم نگفتم كه تو هم عاشقش باش

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

[QUOTE=66732500]سليقه ها متفاوته😒😒 گفتم من عاشقشم نگفتم كه تو هم عاشقش باش[/QUOTE

اره منم نظرمو گفتم...عزیزم

اینو میخوام برا عروسیم‌بگیرم،،قشنگه یا بیشتر فک کنم درضمن اینم بگم تور توری و پف پفی نمیخام فقط ساتن ساده یا زاک‌پوزن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
اینو میخوام برا عروسیم‌بگیرم،،قشنگه یا بیشتر فک کنم درضمن اینم بگم تور توری و پف پفی نمیخام فقط ساتن ...

مدلش خوشکله..

2706