2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیازدرمانی خطرناکه. چون پرولاکتین خون رو بالا می بره

اگر بره بالا چی میشه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
پرولاکتین هورمون شیره. تا وقتی بالا باشه تخمدان هات به درستی کار نمی کنه و باردار نمیشی. مثل خانمی ک ...

گلم این جواب دومین آزمایش پرولاکتین من هست قبلا از دادم دکتر گفت بالاست این دونی هست دکتر خودم نبود بردم پیش یکی دیگه گفت خوبه اما میترسم از اولی درست تر باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
نخورید

چرا میگن خوبه که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم این جواب دومین آزمایش پرولاکتین من هست قبلا از دادم دکتر گفت بالاست این دونی هست دکتر خودم نبود ...

پرولاکتینت هنوز بالاست ولی نه در حدی که نگران باشی. ولی باید درمان بشی. تا وقتی هم که پایین نیومده اصلا اقدام نکن. همچنین پیاز درمانی رو هم اصلاااااااا انجام نده. حتی زمانی که پرولاکتینت اومد پایین

در ضمن برای آزمایش پرولاکتین باید حتما سه ساعت از خوابت گذشته باشه. قبل از آزمایش نیم ساعت بدون استرس باید بشینی. قبلش پیاده روی و ورزش نباید کرده باشه. در ضمن ۴۸ ساعت قبلش نباید سینه هات تحریک شده باشه

پرولاکتینت هنوز بالاست ولی نه در حدی که نگران باشی. ولی باید درمان بشی. تا وقتی هم که پایین نیومده ا ...

وای ترا خدا جدی، من خودمم تعجب کردم که گفت مشکلی نداره، عزیزم میشه بگی نرمالش همون 1.2-  28.5

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در ضمن برای آزمایش پرولاکتین باید حتما سه ساعت از خوابت گذشته باشه. قبل از آزمایش نیم ساعت بدون استر ...

من چون شهر دیگه میرم ازمایش دو ساعت قبلش بیدار میشم چون بابام صبح زود حرکت میکنه هشت میرسم آزمایشگاه، بنظرت بخاطر دوساعت هست، عدد آزمایش اولین با همین رنج وهمین آزمایشگاه 65 بود خیلی بالا بوده، بنظرت نبرمش پیش یه دکتر دیگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706