2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها از اندام ندارم الان خونه ها تاریکه خخخ از صورت بگیرم و بالاتنه 

وااااا دوساعته منتظریمااااااا. خخخخخخخخخ

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2731
خیلی خوبه 😍مبارکتون باشه البته تا الان دیگ فک نکنم داشته باشین 😂 

نه اتفاقا چند بار پام کردم تو انباریه خیلیم گرون بود اون موقعه ولی تو پا خیلی قشنگه

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
نه اتفاقا چند بار پام کردم تو انباریه خیلیم گرون بود اون موقعه ولی تو پا خیلی قشنگه

من یکم شبیه به این کرم رنگ دارم ..این شکلیی نیستا شبیه ولی تو پام هر چقدم  بندشو سفت میکنم انگاری گشاده...سایزشم اندازم هست ..از یکی دو نفر پرسیدم میگن مدل اینجور کفشاس!اره؟

امضام نیومد:|👐
2738
من یکم شبیه به این کرم رنگ دارم ..این شکلیی نیستا شبیه ولی تو پام هر چقدم  بندشو سفت میکنم انگا ...

منم یه جفت کفش خریدم اینجوریه.بزرگ دیده میشه.درصورتی که اندازه پامه سفتشم میکنم.ولی لبه بالاش بزرگ دیده میشه

بلاخره اونی شد که میخواستم😍 
من یکم شبیه به این کرم رنگ دارم ..این شکلیی نیستا شبیه ولی تو پام هر چقدم  بندشو سفت میکنم انگا ...

تقریبا ولی مدل راحتی نیست فقط ظاهری قشنگه شاید سه دفعه پام کردم

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
2706