چی واسه وزن گیری جنین خیلی خوب اثر داره ؟؟،،

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اجيل .. مغز 

حتي هفته اخر هم وقت هست براي وزن گيري ناراحتي چرا گلم 

من دختر عموم با اجيل تو دو هفته اخر يه دختر تپل با وزن زياد بدنيا اورد😍

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
اجيل .. مغز  حتي هفته اخر هم وقت هست براي وزن گيري ناراحتي چرا گلم  من دختر عموم با اجيل ...

اجیل دقیقا چ مغزایی بیشتر تاثیر دارن ؟؟؟

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
لیدی میل بگیر بخور از داروخانه کباب دلستر بستنی من لیدی میل خوردم یه قوطی، ۵۰۰ گرم وزنش زیاد شد

بدون نسخه دکتر بخورم عیبی نداره ؟

چند هفته ای چند کیلو بود ؟  نگران نباش  گوشت کباب کن بخور .بستنی دلستر  پودر لیدی ...

خیلی ناراحتم 😢دکتر سونوگراف گف خوبه همینطوری پیش بره ب ۳ و نیم میرسه اما دکتر خودم گف کمه 

2706