2726

سلام به دوستان عزیز

بچه ام تازه یک ساله شده اما به چیزی اشاره نمیکنه سرش رو هم به معنی بله یا خیر تکون نمیده 

کسی می دونه کی باید این کارها را رو بکنه خیلی می ترسم

بچه یک ساله داشتید، دارید یا تو فامیل هاتون دیدید 

هر کی میدونه جواب بده 

نمی دونم چرا می ترسم اوتیسم داشته باشه

اگه از چیزی ناراحت بشه دستاش رو به حالت بال بال زدن بالا و پایین میکنه

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

سلام نگران نباش برا بچه ها دور و زود داره من پس اولم خیلی زود اشاره میکرد ده ماهه بود وسایل خونه رو نشون میداد و مثلا میگفت گل . ولی دختر دوستم دور اشاره میکرد ارتباط برقرار نمیکرد. برا بچه ها فرق میکنه نگران نباش صحبت میکنه ارتباط چشمی برقرار میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

معمولا همه بچه ها وقتی چیزی ازشون میگیرین یا ناراحت میشن بال بال میزنن بالا پایین میکنن 

به نظرم بچه های اوتیسم بی تفاوت هستن مثلا وقتی چیزی از دستشون میگیرن 

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
ده ماهه میگفت گل؟؟؟خیلی جالبه

بچه خواهرم نه ماهگی کامل صحبت میکرد هر بچه ای فرق میکنه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

اره پسرم ده ماهگی راه میرفت و خیلی از اشیا رو نام میبرد هنوز فیلمشم دارم ولی پسر دومم اینجور نبود منطورم اینه بچه ها با هم فرق میکنند نگران نباش یعنی پسر اولم روز تولدش میدوید همراه بچه ها پسر دومم نه . الانم هردوتاشون باهوش و سالمند  

سلام روز بخیرمیشه بگید بچه اتون کی اشاره کردن را یاد گرفت

بچه من 20ماهه است ولی بلد نیست

لطف میکنید اکه جواب بدید ممنونم

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌
2706