2733
2734
عنوان

بتای 9...از منفی شد

3221 بازدید | 25 پست

آزمایش ک منفی شد 

با بتای 9

با بی بی های مشکوک ب هاله و دیر هاله انداختن

یعنی تاثیر آمپول اچ سی جی بود بی بی چک ها؟؟؟ 

دوباره ناامیدی..... 

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 

۷ روز دیگه نشدی تکرار کن نشدی گلم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تیتر میدادی

دوست من با ۹ باردار بود

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
شوهرم انگار ی پارچ. آب سرد ریخت روش دلم براش می سوزه خدا کجایی 

به نظرم بارداری واسه من ۱۰ بود باردار بودم رفتم سونو هیچی نشون نداد من حال تورو داشتم ولی بعد از چند روز ازمایش دادم بالا رفته بود 😍😍

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
2738

عزیزم احتمال زیاد بارداری،شنبه برو دوباره آز بده،،بالای پنج مشکوکه و دوباره باید تکرار بشه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2706