2737
2734

سلام 

دخترم از صبح ادرارشو که میخواد بکنه جیغ میکشه و اصلا میترسه ادرار کنه اینقدر خودشو اینور اون ور میکنه تا یه قطره بیاد خیلی میسوزه فک کنم.ولی اصلا تا حالا اینطور نبوده.صبح هم که میخواستم عوضش کنم اینجوری نبود اصلا داشتم تمیزش میکردم خودشو تکون داد دستمال محکم کشیده شد به وازنش حالا بنطرتون از اونه یموقع یا عفونت گرفته؟کسی بجش اینجوری نشده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا با دستمال پاک کردی.خب میگرفتی زیر شیر اب.اره احتمالا از اونه شایدم اونجاشو زخم کردی

داشتم با دستمال خشکش میکردم یهو محکم کشیده شد.خدا کنه از همون باشه واقعا حوصله یچیز جدیدو ندارم.چندوقته همش خودم و دخترم درگیر بیماری هستیم

2738
داشتم با دستمال خشکش میکردم یهو محکم کشیده شد.خدا کنه از همون باشه واقعا حوصله یچیز جدیدو ندارم.چندو ...

دختر باید خیلی مراقبش باشی.یوقت انگشت نکرده باشی تو سوراخش

دخترم همه زندگیمه.بدون نسیمم هیچم.دخترم عاشقتم

خب برو ظرف بگیر تز ازمایشگاه ی آزمایش بده

ایشاله ک جیزی نیس

برای خودت یک دایره اعتماد درست کن.آنهایی که مهم هستند را بگذار درون دایره، کم اهمیت ترها را روی خط و باقی را بیرون از این دایره فرضی تصور کن. هر وقت کسی حرفی به تو زد که خاطرت رنجید ببین کجای دایره ات هستند؟؟ چرا بگذاریم آدمهای کم اهمیت زندگیمان ، ما را نارحت کنند حتی برای ثانیه ای!؟ یادمان باشد وقتی دیگران بدانند که نمیتوانند ناراحتتان کنند، دیگر تلاشی هم برای ناراحت کردن شما نمی کنند.این راز آرامش است