2737
2734

سلام خانمها.پسر من از 9 ماهگی شروع به گفتن کلمه کرد.تا 18 ماهگی تقریبا 30 کلمه میگفت.بعد از اون یه مدت اصلا حرف نمیزد الان هم ففط چند کلمه میگه.2 سال و3 ماهشه.دکتربردم گفت چون رشدش تو زمینه های دیگه خوبه جای نگرانی نیست.گفت ببرگفتار ذرمانی.کسی تا حالا همچین موردی دیده اطرافش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوست داشتم علتش رو بدونم حداقل ولی دلیل خاصی رو دکترنگفت.فیلمهای قدیمش رو میبینم حرف میزده خیلی غصه میخورم.بعضیها بهم میگن شاید از چیزی ترسیده ولی دکتر تایید نکرد

2738
اوایل تا چند هفته ارتباط نمیگرفت ولی اون مسئله برطرف شد ولی همچنان حرف نمیزنه.بقیه کاراش خوبه

اگه تماس چشمی، دستورپذیری، تقلید، توجه و تمرکز، و درکش از محیط عادی باشه پس نگرانی در مورد اوتیسم برطرف میشه.

با مشورت با پزشک بهتره چند جلسه گفتاردرمانی ببردیش، ارتباط داشتن با بچه‌ها یا نگهداری از یک حیوون خونگی هم می‌تونه به حرف زدنش کمک میکنه

[QUOTE=66709275]جدی؟یعنی هنوزوقت هست؟خیلی ناراحتم[/QUOTE]

آره گلم من حتي تو اين سايت يه خانومي تاپيك زد راجع به گفتار بچه ها اونم ميگفت تا سه سالگي بهش فرصت بده.من خيلي داستان ميخونم شعر ميخونم

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
اگه تماس چشمی، دستورپذیری، تقلید، توجه و تمرکز، و درکش از محیط عادی باشه پس نگرانی در مورد اوتیسم بر ...

بله برذم پیش روانپزشک متخصص اطفال و گفت بقیه چیزاش خوبه.خودم هم تست میکنم مشکل نداره.فقط حرف زدن.ممنون ازراهنمایی تون عزیزم🙏🙏💝

گفتار درمانی ببر

کارتای دید اموز حیوان و میوه هارو بخر و باهاش کار کن

هر چیزی و اشاره کن و اسمشو بگو

نگران نباش اما حتما پیگیری کن

مدام باهاش حرف بزن

مهد هم که عالیه

2706