2703
2553
عنوان

ورود ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 31687 بازدید | 5597 پست
خوب کم کردی .. من تحرکم کمه یعنی پیاده روی ندارم وگرنه تو خونه همش در حال کارم ... غذامم که خیلی ک ...

فعلا یه چند وقت ثابت میمونیم منم بعد زایمان ۱۱کیلو کم کردم ۶کیلو مونده ولی فعلا ثابت مونده وزنم

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فعلا یه چند وقت ثابت میمونیم منم بعد زایمان ۱۱کیلو کم کردم ۶کیلو مونده ولی فعلا ثابت مونده وزنم

آره منم ثابت مونده بودم تازه ۱/۵ کم کردم 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2714
کاش نگار۱ میومد یه خبری میداد یادم میاد تو غربالگریش یه مشکلی بود

بعدش اومد گفت که مشکلی نبوده

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
اینجوری ک توزدی ورود ممنوع همه با کله میان مثه من منحرفم خوتونید😂😂😂

خخخخ

اصلن فکرشو نمیکردم😂😂😂

منحرف جان بمون

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
خخخخ اصلن فکرشو نمیکردم😂😂😂 منحرف جان بمون

😖😖پ چی فک کردی میرم شما از اون حرفا میزنین ن جانم هستم ولی خستم میمانم میمانم ای خدا قاطی کردم برم قرصامو بخورم بخوابم😟😟😟😲😲😖😖

۹۹/۹/۹  💖💖
سلام نگار جونم خوبی؟ خوب کاری کردی بچه های تاپیک قدیمو جمع کردی عشقی عشق❤

سلام نرگس جووونی

خودت که عشق ترررری😍😍😘😘😘😘

2706