2726
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 278719 بازدید | 984 پست

چرا سرطان زياد شده

بچه ها همه مواد غذايي كارخونه اي نگهدارنده دارن به تدريج اينا در بدن اندوهته ميشن و ايجاد سرطان ميكنن نخرين نخورين براي بچه ها مخصوصا 

سس ها نوشابه ها بنزوات دارن كيكها

مقدار افت كشها در ميوه ها و سبزيها بالا رفته كه سرطانزاست

كم مصرف كنيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند سال پیش سرطان داشتم

اونموقه همش میگفتم چرا من این همه ادم ولی هیچ موقه به مرگ فکر نمیکردم ولی خیلی دوران بدی بود به همه میگفتم من اگه خوبشم خوشبخت ترین دختر دنیا میشم و دیگه هیچی از خدا نمیخوام  .

بیش تر از یسال تحمل درمان وشیمی درمانی بلاخره خوبشدم خدایاشکرت

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
2728

خدا همه بیماران شفا بده بچهایی ک خانواده یا اطرافیانشون بیمارن توروخدا بهشون روحیه بدین وسعی کنین براشون وقت بزارین وهرموقه حالشون خوبشد باهاشون برین بیرون گردش بیمارای سرطانی بیش از هرچیزی به امید نیاز دارن وهیچ موقه درمورد بیمارشون بابقیه یا خودشون حرف نزنین از ترحم زیاد بدشون میاد دوسدارن مثل قبل بیماری باهاشون رفتار کنین

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
ملی خانوم مادر مرحومتون امپول دگزا میزد؟ دکترش برای کنترل سردرد چی داذه بود؟ این امپولا که میزنه ف ...

امپول دگزا میزد  قرص متادون روزی چندبار میخورد کاملا اعتیاد پیدا کرده بود 

نشستن هم براش سخته، همش میخواد دراز بکشه 

فقط خدا میتونه کاری کنه مال ما که زخم بستر گرفته بود اخراش از بس نشسته بود شما مواظب باشید زخم بستر نگیره اگه ایزی لایف میکتید بعداز هربار تعویض الکل سفید بزنید به بدنش 

فقط خدا میتونه کاری کنه مال ما که زخم بستر گرفته بود اخراش از بس نشسته بود شما مواظب باشید زخم بستر ...

ملی خانوم ایا طبیعیه شکم مامانم شش روزه کار نکرده؟.سوپ رقیق و حریره بادام و اب میوه اینا خورده

ملی خانوم ایا طبیعیه شکم مامانم شش روزه کار نکرده؟.سوپ رقیق و حریره بادام و اب میوه اینا خورده

مادر من اخراش حتی ادرار هم نمیکردن بردیم بیمارستان دارو بهش زدن به دکترش اطلاع بدید خیلی بهتره 

2706