2703
2553
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 278187 بازدید | 984 پست
سلام تقریبا یه ماه و نیمه که فهمیدیم توسینه مامان گلم تومور هست ولی انگار شانس داشته که زود فهمیدیم ...

سلام عزیزم. مادرتون چطورن

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادربزرگم سرطان روده داشت کلی هزینه کردیم الان خدا رو شکر خوبه اگه داری درمان می کنی حتما اطلاعاتتو درباره همه چی کامل کن من خودم خیلی می خوندم دربارش ولی یه سایت ایرانی پیدا کردم همه چی درباره سرطان داره دوست داشتید بخونید http://www.ircancercenter.com

سلام مادر من  دوسال پیش فهمیدیم سرطان سینه داره عمل کردیم و بعد شیمی درمانی حالا دوباره رفتیم دکتر گفته همه اعضای بدنش درگیره وفقط دوماه فرصت زندگی داره و شیمی درمانی کنه میره کما بیمارستان امام خمینی خوبه ببرمش اونجا ؟؟؟؟جایی میشناسید که خیلی خوب باشه 

2456
2714
سلام سرطان به کل بدنش رسیده براش دعا کنید 

اخی، چقد سخت، خدا کمک کنه... عزیزم ناراحت نباش، این دنیا فقط بخشی از زندگی ماست، و اینک سرطان واقعا مشخص نمیکنه، بضیا ب همه جا میزنه و اکی میشن باز، من دیدم اینو...

من بهت پیروز میشم . میشه برای مشکلم ی صلوات مهمونم کنید؟
سلام سرطان به کل بدنش رسیده براش دعا کنید 

سلام انشالا مادرتون خوب بشن خدا خودش كمك كنه

مادر منم حدو دوسال پيش متوجه شديم سرطان سينه دارن جراحي و درمانهاي بعدي رو انجام داديم.  جمعا 18 جلسه شيمي درماني كردن . توي دوسري.چون متاستاز ريه و كبد و كمر داده بود.

يكماه پيش فهيميديم به مغز هم سرايت كرده و دكتر گفت ديگه اذيتش نكنيد فايده داره 

اينقدر تو اين دوسال خصوصا اين يكماهه اخر گريه كرديم كه ديگه سر شدم 

اخه خدا چطور دلش مياد يه ادم اينقدر درد بكشه ولي بازم ميگم خدا ارحم الراحمينه خودش كمك ميكنه

سلام انشالا مادرتون خوب بشن خدا خودش كمك كنه مادر منم حدو دوسال پيش متوجه شديم سرطان سينه دارن جراح ...

خیلی سخته خدا کمکتون کنه مامانم همش میگه یه کاری کن خوب شم چرا دکترا هیچ کار نمیکنن خودش خبر نداره که دیگه فایده ای نداره الانم ویلچر نشین شده انقدر عذاب کشیده که من میگم خدا یا شفاش بده یا ببرتش پیش خودش 

مامان منم نميدونه به مغز زده 

وقتي ميگه چرا موقع راه رفتن تلو تلو ميخورم چرا سرم درد ميكنه من كه شيمي درماني كردم چرا خوب نشدم ..همش ميگه قبل عمل خوب بودم زير دست اين دكترا رفتم دردام شروع شد راستم ميگه بخدا از وقتي معاينه كردم سينشو دردناك شد 

خودمو مقصر ميدونم

مامان منم نميدونه به مغز زده 

وقتي ميگه چرا موقع راه رفتن تلو تلو ميخورم چرا سرم درد ميكنه من كه شيمي درماني كردم چرا خوب نشدم ..همش ميگه قبل عمل خوب بودم زير دست اين دكترا رفتم دردام شروع شد راستم ميگه بخدا از وقتي معاينه كردند و مامو رفت و نمونه برداري شد سينش دردناك شد 

خودمو مقصر ميدونم

حتی اگه عزیزتون تو مرحله وخیمی از سرطان /بیماری قلبی هست ودیگه ازش قطع امید شده این  شاید بتونه ذره ای امید تو وجودتون زنده کنه :راجب "سرما زیستی" سرچ و مطالعه کنید(سرمازیستی یعنی منجمد کردن بدن انسان ها بلافاصله بعد از مرگ با استفاده از روشی خاص که به بافت بدن اسیبی نرسه به امید زنده کردن دوباره در اینده با استفاده از تکنولوژی اونزمان)

سرطان درمان نداره نه اونم در حدی که زنداداش من داره

نه عزیزم ناامید نباش درمان داره خاله منم داشت و خیلی اذیت می شد و ناراحت بود ولی شانس اورد دکتر رادخواه را پیدا کرد و رفت پیش ایشون الان خداروشکر مشکلی نداره و راحت داره زندگی می کنه . 

2706