2410
2553
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 278186 بازدید | 984 پست

معمولا افراد به درد هایی که در ناحیه چشم ها ایجاد می شود، توجه خاصی نمی کنند و این درد ها را نا دیده می گیرند. زمانی که سلول ها در چشم ها به صورت نامنظم انتشار پیدا کنند، تومورهای سرطانی را ایجاد می نماید. باید گفت که در صورت نادیده گرفتن این درد ها منجر به بروز علائم و نشانه هایی در چشم می شود که درمان را به تاخیر می اندازد. یکی از بیماری های خطرناک در چشم، سرطان چشم می باشد، ممکن است که کودک یا فرد بزرگسالی به آن مبتلا شده باشد و از عوارض جانبی آن در رنج باشد. توصیه می شود که در صورت ظاهر شدن هر نوع عارضه ای در چشم باید به یک چشم پزشک متخصص یا کلینیک درمان سرطانمراجعه شود و به درمان آن در همان ابتدای تشخیص بپردازد.

منم شوهر عمه ام این مشکل داشت واقعا سرطان خیلی دردناک ، اصلا نمی تونم این موضوع درک کنم که واقعا این بیماری چرا هنوز درمان نداره ، ولی بدتر رفتار بد بعضی پزشکا هستش خدا رو شکر که بعد اینکه عمه دکتر شوهر عمه ام عوض کرد این مشکلش حل شد ، به نظر من باید کلینیک های مثل کلینیک بازرگانان ازشون تقدیر کرد به خاطر رفتار با بیمارای سرطانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام عزیزم.  مادر  نازنینم سرطان لنفوم معده داشت. تو کسری عمل شد و هشت دوره شیمی درمانی شد و همه خوب بود ولی ناگهان چشماش کوچیک شد بردم کسری نفهمیدن چی شده و همه بررسیها هم خوب بود ولی گویا آسپیره ریه کرده بوده متاسفانه متوجه نشده بودن تا هشیاریش بسیار افت کرد و ....

ایشون دو ماه قبل از تولد بچه م فوت کرد. انشالله خدا همه مریض ها رو شفا بده. من در زمینه سرطان شاهد خوب شدن خیلیها بودم گاها یک شخص چند بار  سرطان گرفته بود وباز خوب شده بود

واي خدا چقدر سخته نفسم بالا نمياد نميتونم تحمل كنم

مامانم يكساله قفسه سينش ميسوزه و دستش درد ميكنه كه با هرنوع مسكن و شيافي خوب نشد دردش،بعد يكسال و كلي ازمايشو عكس ٢بار از اب ريش نمونه برداري كردن يكبار از بافت ريه گفتن بايد عمل توراكتومي بشه كه خيلي عمل سختي بود يك هفتس عمل كرده دكتر گفته سرطان ريه اس  كه متاستاژ داشته معلوم نيس به كجا و بهش ١٠جلسه شيمي درماني و ٤٠ جلسه پرتو درماني نوشته ،دارم ميميرم خودمم حاملم مامانمم مشهده و نديدمش خدايا كجايي نميتونم تحمل كنم ميخوام بميرم

خدايا خودت بهم این فرشته رو دادی خودتم سالم نگهش دار ♥️😔
2714

دکتر آسای اشاره میکند که سلولهایی که در اکسیژن کمبود دارند، برای زنده ماندن، شروع به آنچه که گلیکولیز نامیده میشوند، شروع به بی هوازی میکنند، به این معنی که دیگر از اکسیژن استفاده نمیکنند. عوامل متعددی وجود دارد که می تواند منجر به کاهش مقدار اکسیژن در خون شود. در جامعه ما امروزه میزان آلودگی هوا، آلودگی مواد غذایی و اثرات استرس می تواند منجر به کاهش اکسیژن در خون شود.

سلول های سرطانی اساسا در حالت بی هوازی عمل می کنند بدون اکسیژن. بنابراین عرضه اکسیژن مناسب به سلولهای بدن، اندازه گیری پیشگیری صحیح است. ارگانیوم ارگانیک اکسیژن را در بدن افزایش می دهد.

به سیستم جریان خون کمک می کند تا بیش از 5.1 برابر اکسیژن بیشتری جذب کند. بعالوه، متابولیسم بدن را افزایش داده و روند پیری را کُند می کند. براساس تحقیقات پزشکان ژاپنی، غلظت ژرمانیوم ارگانیک در گانودرما حدود 800 تا 2000pm است که 4 تا 6 برابر بیشتر از جینسینگ است.کند شدن روند پیریهمچنین، گانودرما حاوی پلی ساکاریدهاست که به تقویت سیستم ایمنیکمک می کند. در نتیجه، تاثیرات ماندگار گانودرما سالمت انسان را تقویت کرده، سرزندگی و نشاط داده و سیستم ایمنی را بهبود می بخشد. به این

ترتیب، صراحتا می بینید که گانودرما باعث کُندی روند پیری می شود.

بتا گلوکان فعالیت خاص سلول های سفید خون، به نام نوتروفیل ها، که به طور معمول با سرطان مبارزه نمی کنند را تحریک می کند و به مبارزه این سلول ها برای کشتن سلول های سرطانی موجود در تومور کمک می کند و بطور کلی به بدن برای خلاص شدن از تومورها کمک شایانی می کنند.

گیاهی برای سیستم ایمنی
تحقیقات نشان داده اند که گیاه گانودرما سرشار از ژرمانیوم ارگانیک، تری ترپن ها و پلی ساکاریدها هستند. اینها مولفه های فعالی هستند که سیستم ایمنی را تقویتمی کنند. لمفوسیت های T و ماکروفاژها اصلی ترین سلول های ایمنی بدن هستند. عناصر فعال گیاه گانودرما لمفوسیت ها و ماکروفاژ را تقویت می کنند تا بتوانند سلول های ناهنجار مانند سلول های سرطانی را از بین ببرند در نتیجه، گانودرما در پیشگیری از سرطان و درمان آن کارساز است. همچنین، ژرمانیوم ارگانیک، تری ترپن ها و پلی ساکاریدها می توانند ترکیب سلول های لنفوسیت و ماکروفاژ را بصورت جداگانه تقویت کنند تا فاکتور نکروز تومور و اینترفرون ترشح کنند که سلول های سرطانی را از بین می برند. تحقیقات اثبات کرده اند که گیاه گانودرما بخوبی میزان اینترفرون آلفا و اینترفرون گاما در بدن انسان را افزایش می دهد تا به این ترتیب سیستم ایمنی بدن تقویت و تنظیم شده و مانع از پیشروی سطح سرطان می شود.

کتی جون من دارم داستان خودمونو تعریف می کنم لطفا هیچ برداشتی از نوشته هام نکن چون پدر من سنشون هم زی ...

عزیزم مادر منم مشکل مشابه پدر شمارو داره قدرت تکلم و راه رفتن و از دست داده و تنفس هم دچار مشکل کرده حرارت بدنش زیاد میشه و ضربان قلبش هم بالا میره میشه بگید شما چه تجربیاتی داشتید ممنونم 

پدر من سرطان روده داره. دو ساله از تشخیصش میگذره و هربار که درد شدید داره به اورژانس میبریمش و بهش کترولاک تزریق میکنن. تحت نظر هیچ دکتری هم نیست . پیش هر دکتری میبریمش تا ازمایشا رو میبینن نمیپذیرنش.. از اولین باری که علایمش رو نشون داد یعنی حدودا پنج سال پیش تحت نظر دکتر رفت و سه سال تمام دکترش میگفت که ریه اش اب اورده، تشخیص غلط داده بود و بعدها که فهمید سرطان بوده و اون تسخیص نداده به مطبش راهمون نمیداد و بیرونمون کرد. 

دوسال پیش که حالش بد شد یه دکتر اتفاقی کلونوسکوپی تجویز کرد و اونجا فهمیدیم گرید 3هستش و گفتن 6ماه زنده میمونه و اذیتش نکنین. ازون موقع دوسال گذشته و هرهفته کترولاک میزنه برای کمتر شدن دردای شکمش. اخیرا استخوان دردای شدید داره. هرگز بخودش نگفتیم بیماریشو. متاسفانه چون سالمنده همکاری نمیکنه برای دکتر امدن. 

دوستان اگر کسی هست که درباره سرطان روده و عاقبتش خبر داره بگه. این بی اطلاعاتی ادمو داغون میکنه. اینجا هیچ دکتری اطلاعات نمیده وقت نمیزارن.

وای خدا برای هیچکس نخواد . ایشالله همه سلامت باشن. من یک کلینیک بهت معرفی می کنم واقعا کارشون محضره. هم با وجدانن هم هزینه هاشون نسبت به کیفیت کارشون واقعا میرزه. مساله جون آدمه. کلینیک moh که سه تا دکتر دارن. دکتر محمدی، دکتر محسنی و دکتر محبی

2706