2726
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 278715 بازدید | 984 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم به خاطر عزیزای خودتون بقیه رو هم جای خودتون بزارید و اگه ممکنه اینو تو گروه ها و کانالاتون  بزارید

حتی اگه عزیزتون تو مرحله وخیمی از سرطان /بیماری قلبی هست ودیگه ازش قطع امید شده این  شاید بتونه ذره ای امید تو وجودتون زنده کنه :راجب "سرما زیستی" سرچ و مطالعه کنید(سرمازیستی یعنی منجمد کردن بدن انسان ها بعد از مرگ با استفاده از روشی خاص که به بافت بدن اسیبی نرسه به امید زنده کردن دوباره در اینده با استفاده از تکنولوژی اونزمان)

سلام خانمای گل،در مورد سرطان سرچ میکردم ،که مطالب نی نی سایت رو هم خوندم،متاسفانه بیشتر تجربیات ناامید کننده بود،ولی من برای درمان پدرم که تازه چند هفتس فهمیدیم سرطان رکتوم داره ناامید نیستم،متاستاز نکرده و پخش نشده شکر خدا،و دو سه نفر توی فامیل داشتیم که خیلی ساله خول شدن. من فقط نگران روحیش هستم،امیدوارم بتونم راضیش کنم بره یوگا،

نمیخوام خودمو ببازم و میخوام همه تلاشم رو بکنم،روزای سختیه😢 کاش پدرم قوی بود و با روحیه و مثبت و شاد،که اگه اینطور بود اصلا این مریضی سراغش نمیومد،کاش لجباز نبود و خیلی زودتر میرفت دکتر...ولی بازم خداروشکر

بنظرم همه آدما وظیفه دارن،برای خاطر خانواده شون قوی باشن و مواظب خودشون باشن،اگه افسردن دکتر برن...

امیدوارم بتونم کاری بکنم که روحیشو نبازه

امیدوارم بعد از بهبودش دیگه قدر زندگی دستش بیاد و شاد زندگی کنه،امیدوارم سال دیگه اینموقع هممون شاد شاد باشیم،بی درد بی مریضی بی نگرانی،آاامین

2728

سال 85 اول زنداداشم سرطان لوزالمعده گرفت که یعد 6 ماه فوت شد. بعد بابام سکته کرد و فوت شد. بعد خواهرم سرطان لنفوم گرفت خدارا شکر بهتر شد. دو ماه بعد مامانم سرطان سینه گرفتند. خدا را شکر بهتر شدند. بعد خواهرم 1 سال بعدش دوباره سرطانشون عود کرد. خلاصه همین جو ما درگیر این بیماری لعنتی هستیم. امسال هم خودم سرطان خوشخیم مغز دارم. که فعلا دارو میخورم. اگه کوچیک نشه برم عمل کنم. 

بله تجربه دارم تجربم تلخه زن عموی عزیزم مهربون ترین زنی که دیدم

مریض شده بود نرفته بود دکتررآخر دیگه شیمی درمانی جواب نداد لیزر جواب نداد سون وصل نمیکرد خیلی اذیت شد

دکترا جوابش کردن و یه دکتری که دلم ازش خنک نمیشه گفت خانوم فکر کردی امشب سرتو بذاری میمیری نه انقد جون میدی تا بمیری چرا مریضیتو پشت گوش انداختی چرا مراجعه نداشتی چرا اجازه ندادی همکار گرگانیمون کارشو درست انجام بده الانم نمی ذاری من کارمو درست انجام بدم خانوم شما میمیری ولی کی معلوم نیست 

آخرم دی ۹۵ فوت کرد😢😢

زن عموی من دیر متوجه شده بود اما مادربزرگم سرطان ریه داره و الان ۱۰ ساله با سرطان زندگی میکنه

زن داداش من هم کلا 6 ماه بود که فهمیدیم سرطان پانکراس داره. خیلی سریع پیشرفت کرد. عمرش به دنیا نبود. بیچاره خیلی درد کشید. هنوز صدای نالش تو گوشمه. اواخر کارش به خوردن تریاک کشیده بود که آروم بشه. مامانم اوایل سرطان سینه داشت بعد هم سرطان گوش گرفتند. ایشون خدا را شکر خوب شدند. خواهرم هم اوایل سرطان لنفوم داشت بعد از درمانش هم سرطان ریه گرفتند. خیلی درمانش سخت بود حتی پیوند مغز استخوان داشت. ولی خدا را شکر الان بهتره

برادر عزیزم پارسال سرطان ریه گرفت یکماه نکشید فوت کرد 😢😔 سرطانش پیشرفته بود با یه سرماخوردگی یهو حالش بد شد و بعد از چند هفته درمان فهمیدیم سرطان داره .. اولین جلسه شیمی درمانی رفت تو کما بعد 3 روزم فوت کرد ..😔😔 

روزهای سختی بود حتی الانم باورم نمیشه که نیس .. واقعا درک میکنم خانواده هایی که درگیر این بیماری هستن چی میکشن ، عزیزشون ذره ذره جلوش اب میشه و درد میکشه و هیچکاری نمیتونن بکنن 😔 

الهی خدا همه بیمادان رو شفا بده ، خدا واسه هیچکس این روزارو نیاره الهی 🙏🙏

2706