2410
2553
یک ماهه زندگی ما زهره مار شده خانوم داداشم که یه بچه 2.5 ساله داره با کمر درد زیادراهی بیمارستان شد طوریکه دیگه نمیتونه راه بره تست سرطانش مثبت بود ولی تومور پیدا نمیشد هر نوع ام ار ای از مایش عکس مامو گرافی اندوسکوپی غده ای در کار نبود تا اینکه یه دکتر تو بیمارستان کسری گفت نوعی سرطان نادر معده هست که پشت معده تومور ایجاد میشه یکماهه نمیدونستن کجاست دیروز لاپارسکوپی کردن تومورو بردارن بعد 3 ساعت عمل اومدن گفتن تومور تمام پشت معده رو گرفته متاستاز به کبدو طحالو تخمدان و در نهایت استخوان لگن زده گفت نتونستم برشون دارم هرکدوم یک سرطانن زندگی واسه هممون تلخ شده گرچه انگار دکترا امیدی ندارن ما خدارو داریم بچه ها اگه خدای نکرده خدای نکرده تو خوانواده یا اقوام تجربه ای دارین حتی اگه تلخ میشه بگین
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پس من چرا فکر میکردم این بیماری از خونواده من دوره من از همشون دورم تنهایی غمو اینجا تحمل میکنم هر دفعه زنگ میزنم دختر داداشم میگه مامان کو دلم میخواد بترکه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
2714
پس مال زنداداشم به استخوان رسیده زنده نمیمونه این بدترین سرطان خاموشه حتی اندوسکوپی معده هم نشون نیداد لاپاراسکوپی از پشت معده نشون داد
مادر منم اول سرطان سینه تشخیص دادن ولی بعد فهمیدن متاستاز داده و استخوانو درگیر کرده
میدونم چی میگی
فقط سعی کن روحیه اتو حفظ کنی
چیزهایی که دست کم میگیرید، کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز می کند.
2706