2726
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 278711 بازدید | 984 پست
سلام خدایا ناامیدمون نکن تازه فهمیدیم پدرم سرطان ریه داره داریم دیوونه می شیم خددددددددددددددددددددد ...

سلام عزیزم  حال پدرتون  خوب هس؟ ،منم فهمیدم بابام‌سرطان ریه دارید میشه راهنماییم  کنی تو روخدا

محرم سال 85 خیلییی سخت گذشت پسر دوساله خواهرم تومور سرطانی تو چشمش خدا نصیب نکنه خواهرم آب شد مادرم ...

سلام الان چی شد بالاخره خوب شددخترمنم همین بیماریو داره؟

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یازده روزه از رفتن مامان من گذشته. و من تمام پستهای این تاپیک رو تو این دو روزه خوندم.  نمیدون ...

سلام مریضه جان 

من این نوشته شما رو یکماه پیش خوندم دقیقا یکماه پیش ما فهمیدیم سرطان مادرم متاستاز داده به کبد ریه پانکراس و آدرنال 

روزای خوبی رو سپری نکردیم واقعا دردناک بود 

چون مادرم درد میکشید و من کاری ازم برنمیومد

دقیقا اولین روزه عید مادرم سرگیجه گرفت و ۴روز خوابید و بردیم بیمارستان و ۳روز رفت تو کما و بعدم پرکشید 

مادره من ۴۷سالش بود جوون بود 

من یه خواهر ۵ساله هم دارم که از مهر مادری محروم شد 

از اون بدتر پدری هم نداریم 

سرطان مادرای ما رو گرفت و تنهامون کرد 

اگر دوس داشتی با هم صحبت کنیم چون درد مشترک داریم 

سلام مریضه جان  من این نوشته شما رو یکماه پیش خوندم دقیقا یکماه پیش ما فهمیدیم سرطان مادرم متا ...

خدا بیامرزتش عزیزم.......

مادرشما سرطان چی داشت؟

مادر من هشت سال پیش سرطان رحم داشت برش داشت ....الان میگن تو سینه اش کیست هست ....نگرانم ..یعنی بازم عود کرده

2728

سلام بچه ها. من 25 سالمه. هنوز یک سال هم نشده که ازدواج کردم دیروز فهمیدم تومور بدخیم سینه دارم. چهارشنبه هفته اینده قراره برم واسه جراحی 

اصلا اوضاع روحیم خوب نیس خیلی میترسم. توروخدا برام دعا کنید

واااای  تمام مدت اشک ریختم کل تاپیک و خوندم  جویای حال مادرت شدم 😭😭😭 مامان منم مغزش ...

ببخشید حال مامانتون خوبه؟

مامان منم سرطان داره😔

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
الهی شکر ایشالله بهترهم میشن   واس جواب نمونه برداریه مادر منم 4 روز موند....یادم ک میفته.قلب ...

شما مادرت خوبه عزیزم؟

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
ببخشید حال مامانتون خوبه؟ مامان منم سرطان داره😔

خداوشکر 

بهتر شده 

تازه دوهفتس راه افتاده بعد یه سال از عمل و شیمی درمانی و پرتو درمانی

سرطان چی داره مادرت 

اگه سینس که نگران نباش حتما خوب میشه 

چیزای دیگم زود بدادش برسین خوب میشه 

الان خیلیی علم سرطان پیشرفت کرده 

خیلییییی داروهای خوبی داره 

نگران نباش

فقط امید بهش بده 

خدایااااا هیچ مادری مریض نشه مخصوصا مریضی سخت 😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
اووووووف جیگرم سوخت خانومی.       فکر ایکه مادرم نباشه داره دیووونم میکنه. چرا ...

مامانت چطوره

فقط امیدوارم پیام بنویسی که خوبه و مراحل درمانش وربا موفقیت پشت سر گذاشته

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

اره عزیزم خودم به سرطان سینه و بعدش افسردگی گرفتم وسرطانم درمان شده بود ولی چون یکی از سینه هامو تخلیه کردن حالم بد بود و مجبور شدم برم پیش روانپزشک تا حالم خوب بشه و خیلی واسم سخت بود http://drbabaksabeti.com/

سلام بچه ها. من 25 سالمه. هنوز یک سال هم نشده که ازدواج کردم دیروز فهمیدم تومور بدخیم سینه دارم. چها ...

سلام نمیدونم هستین یا نه امیدوارم شیمی درمانتون خوب پیش بره پسر ۲ ساله من تومور بدخیم توی شکم داره.و درحال شیمی درمانه💔

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
سرطان درمان نداره نه اونم در حدی که زنداداش من داره

ما از سال ۸۹تا سال ۹۳ درگیر بودیم سالی دوتا عمل جراحی روده و برداشت یه قسمت از روده .اخر سر هم کیسه گذاشتیم برای پدرم .وااااایییی اون زخمی ک از کیسه بوجود اومده بود خیلی دردناک بود اخر سر شهریور ۹۳مرحوم شدن. 

*** حول حالنا ای احسن الحال**
سلام نمیدونم هستین یا نه امیدوارم شیمی درمانتون خوب پیش بره پسر ۲ ساله من تومور بدخیم توی شکم داره.و ...

عزیزم ایشالا حال پسرتون بهتر بشه. این روزها هم میگذره اصلا خودتو ناراحت نکن.

منم الان یک ماهه از جراحیم میگذره و پیش 4 تا دکتر انکولوژیست رفتم دوتاشون گفتن شیمی درمانی لازمه و دوتای دیگه گفتن لازم نیس و فقط هورمون درمانی و پرتو درمانی لازمه. گیج شدم نمیدونم چیکار کنم😯

عزیزم ایشالا حال پسرتون بهتر بشه. این روزها هم میگذره اصلا خودتو ناراحت نکن. منم الان یک ماهه از جر ...

ممنون عزیزم الهی شکر که با پروتکل کمتری درمان میشی.راحتتره.پسر من بدخیمه درحال شیمی درمان

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
2706