1147
1273
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 127271 بازدید | 887 پست

پدر بزرگم سرطان کبد داره غده نزدیک۹ سانت شده ودکتد گفته زیر عمل دوام نمیاره نهایتا ۶ ماه زنده یه😢😢😢😢

چشام تاره تارو دلم روشنه .دلم روشنه چون خدا بامنه اون هرچی که بخواد منم راضیم یه عمر بایادش من همبازیم میدونم همه خوبیای تورو به هیشکی نمیدم جزای تو ...فاطمه قرا

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
گلم مادر شما حالشون چطوره

به سختی راه میره تعادلشو زود از دست میده، فکر میکنه از ضعفه، هرچی میگیم پانشو توجه نمیکنه، یکبار محکم افتاذه 

سردرد و.تهپع داره که مرتب دگزا میزنه

بیخواب و بیقراری هم داره گاها که خیلی اذیت میشه موقع بیقراری میکه میخوام بمیرم

اخرین بار دکتر بهش  امپرازولام داذ اروم شد

به سختی راه میره تعادلشو زود از دست میده، فکر میکنه از ضعفه، هرچی میگیم پانشو توجه نمیکنه، یکبار محک ...

ممنون گلم انشاالله خدا به مادرتون نگاهی بکنه و شفا پیدا کنن 

به سختی راه میره تعادلشو زود از دست میده، فکر میکنه از ضعفه، هرچی میگیم پانشو توجه نمیکنه، یکبار محک ...

نگران نباش یه سایتی پیدا کردم که درمورد اینکه سرطان ها چیه و چه نشونه هایی داره توضیح داده http://www.ircancercenter.com

8
1257

چرا سرطان زياد شده

بچه ها همه مواد غذايي كارخونه اي نگهدارنده دارن به تدريج اينا در بدن اندوهته ميشن و ايجاد سرطان ميكنن نخرين نخورين براي بچه ها مخصوصا 

سس ها نوشابه ها بنزوات دارن كيكها

مقدار افت كشها در ميوه ها و سبزيها بالا رفته كه سرطانزاست

كم مصرف كنيد

من چند سال پیش سرطان داشتم

اونموقه همش میگفتم چرا من این همه ادم ولی هیچ موقه به مرگ فکر نمیکردم ولی خیلی دوران بدی بود به همه میگفتم من اگه خوبشم خوشبخت ترین دختر دنیا میشم و دیگه هیچی از خدا نمیخوام  .

بیش تر از یسال تحمل درمان وشیمی درمانی بلاخره خوبشدم خدایاشکرت

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 

خدا همه بیماران شفا بده بچهایی ک خانواده یا اطرافیانشون بیمارن توروخدا بهشون روحیه بدین وسعی کنین براشون وقت بزارین وهرموقه حالشون خوبشد باهاشون برین بیرون گردش بیمارای سرطانی بیش از هرچیزی به امید نیاز دارن وهیچ موقه درمورد بیمارشون بابقیه یا خودشون حرف نزنین از ترحم زیاد بدشون میاد دوسدارن مثل قبل بیماری باهاشون رفتار کنین

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
1220