1472
1411
عنوان

کسی بوده که خانوادش درگیر بیماری سرطان باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 147509 بازدید | 912 پست

سال 85 اول زنداداشم سرطان لوزالمعده گرفت که یعد 6 ماه فوت شد. بعد بابام سکته کرد و فوت شد. بعد خواهرم سرطان لنفوم گرفت خدارا شکر بهتر شد. دو ماه بعد مامانم سرطان سینه گرفتند. خدا را شکر بهتر شدند. بعد خواهرم 1 سال بعدش دوباره سرطانشون عود کرد. خلاصه همین جو ما درگیر این بیماری لعنتی هستیم. امسال هم خودم سرطان خوشخیم مغز دارم. که فعلا دارو میخورم. اگه کوچیک نشه برم عمل کنم. 

بله تجربه دارم تجربم تلخه زن عموی عزیزم مهربون ترین زنی که دیدم

مریض شده بود نرفته بود دکتررآخر دیگه شیمی درمانی جواب نداد لیزر جواب نداد سون وصل نمیکرد خیلی اذیت شد

دکترا جوابش کردن و یه دکتری که دلم ازش خنک نمیشه گفت خانوم فکر کردی امشب سرتو بذاری میمیری نه انقد جون میدی تا بمیری چرا مریضیتو پشت گوش انداختی چرا مراجعه نداشتی چرا اجازه ندادی همکار گرگانیمون کارشو درست انجام بده الانم نمی ذاری من کارمو درست انجام بدم خانوم شما میمیری ولی کی معلوم نیست 

آخرم دی ۹۵ فوت کرد😢😢

زن عموی من دیر متوجه شده بود اما مادربزرگم سرطان ریه داره و الان ۱۰ ساله با سرطان زندگی میکنه

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

زن داداش من هم کلا 6 ماه بود که فهمیدیم سرطان پانکراس داره. خیلی سریع پیشرفت کرد. عمرش به دنیا نبود. بیچاره خیلی درد کشید. هنوز صدای نالش تو گوشمه. اواخر کارش به خوردن تریاک کشیده بود که آروم بشه. مامانم اوایل سرطان سینه داشت بعد هم سرطان گوش گرفتند. ایشون خدا را شکر خوب شدند. خواهرم هم اوایل سرطان لنفوم داشت بعد از درمانش هم سرطان ریه گرفتند. خیلی درمانش سخت بود حتی پیوند مغز استخوان داشت. ولی خدا را شکر الان بهتره

1475
سلام تقریبا یه ماه و نیمه که فهمیدیم توسینه مامان گلم تومور هست ولی انگار شانس داشته که زود فهمیدیم ...

سلام

خواستم حال مادرتونو بپرسم

خوب شدن ان شاالله؟

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برادر عزیزم پارسال سرطان ریه گرفت یکماه نکشید فوت کرد 😢😔 سرطانش پیشرفته بود با یه سرماخوردگی یهو حالش بد شد و بعد از چند هفته درمان فهمیدیم سرطان داره .. اولین جلسه شیمی درمانی رفت تو کما بعد 3 روزم فوت کرد ..😔😔 

روزهای سختی بود حتی الانم باورم نمیشه که نیس .. واقعا درک میکنم خانواده هایی که درگیر این بیماری هستن چی میکشن ، عزیزشون ذره ذره جلوش اب میشه و درد میکشه و هیچکاری نمیتونن بکنن 😔 

الهی خدا همه بیمادان رو شفا بده ، خدا واسه هیچکس این روزارو نیاره الهی 🙏🙏

1449

معمولا افراد به درد هایی که در ناحیه چشم ها ایجاد می شود، توجه خاصی نمی کنند و این درد ها را نا دیده می گیرند. زمانی که سلول ها در چشم ها به صورت نامنظم انتشار پیدا کنند، تومورهای سرطانی را ایجاد می نماید. باید گفت که در صورت نادیده گرفتن این درد ها منجر به بروز علائم و نشانه هایی در چشم می شود که درمان را به تاخیر می اندازد. یکی از بیماری های خطرناک در چشم، سرطان چشم می باشد، ممکن است که کودک یا فرد بزرگسالی به آن مبتلا شده باشد و از عوارض جانبی آن در رنج باشد. توصیه می شود که در صورت ظاهر شدن هر نوع عارضه ای در چشم باید به یک چشم پزشک متخصص یا کلینیک درمان سرطانمراجعه شود و به درمان آن در همان ابتدای تشخیص بپردازد.

منم شوهر عمه ام این مشکل داشت واقعا سرطان خیلی دردناک ، اصلا نمی تونم این موضوع درک کنم که واقعا این بیماری چرا هنوز درمان نداره ، ولی بدتر رفتار بد بعضی پزشکا هستش خدا رو شکر که بعد اینکه عمه دکتر شوهر عمه ام عوض کرد این مشکلش حل شد ، به نظر من باید کلینیک های مثل کلینیک بازرگانان ازشون تقدیر کرد به خاطر رفتار با بیمارای سرطانی

سلام عزیزم.  مادر  نازنینم سرطان لنفوم معده داشت. تو کسری عمل شد و هشت دوره شیمی درمانی شد و همه خوب بود ولی ناگهان چشماش کوچیک شد بردم کسری نفهمیدن چی شده و همه بررسیها هم خوب بود ولی گویا آسپیره ریه کرده بوده متاسفانه متوجه نشده بودن تا هشیاریش بسیار افت کرد و ....

ایشون دو ماه قبل از تولد بچه م فوت کرد. انشالله خدا همه مریض ها رو شفا بده. من در زمینه سرطان شاهد خوب شدن خیلیها بودم گاها یک شخص چند بار  سرطان گرفته بود وباز خوب شده بود

1474

واي خدا چقدر سخته نفسم بالا نمياد نميتونم تحمل كنم

مامانم يكساله قفسه سينش ميسوزه و دستش درد ميكنه كه با هرنوع مسكن و شيافي خوب نشد دردش،بعد يكسال و كلي ازمايشو عكس ٢بار از اب ريش نمونه برداري كردن يكبار از بافت ريه گفتن بايد عمل توراكتومي بشه كه خيلي عمل سختي بود يك هفتس عمل كرده دكتر گفته سرطان ريه اس  كه متاستاژ داشته معلوم نيس به كجا و بهش ١٠جلسه شيمي درماني و ٤٠ جلسه پرتو درماني نوشته ،دارم ميميرم خودمم حاملم مامانمم مشهده و نديدمش خدايا كجايي نميتونم تحمل كنم ميخوام بميرم

خدايا خودت بهم این فرشته رو دادی خودتم سالم نگهش دار ♥️😔
1457