2737
2734
عنوان

دوستان میشه راهنمایییم کنید لطفا

51 بازدید | 6 پست

همسر من مادرش فوت شده و فقط ۱پدرشوهر دارم که تو ی ساختمونیم مشکل من اینکه ما هرجا که میخاییم بریم همسرم پدرشم میاره مهمونی مسافرت با اینکه بجز همسر من سه تا دیگه پسر و‌یک‌دخترم داره پدرشوهرم اما با اونا هیجا نمیره حتی سالی یبارم خونه دخترش نمیره که مزاحمش نشه ولی همش مزاحم ماست...این موضوع باعث اخلاف بین من و همسرم شده..ما ۱ساله عروسی کردیم😔😔😔

به هیچ چیز در دنیا مغرور نمیشوم جز بودن در قلب تو همسر مهربونم❤️❤️❤️

میخواستی دوتا پدرشوهر داشته باشی پس😁

شوخی کردم عزیزم  براش زن بگیرین

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

اگه بریم مسافرت نبریمش ناراحت میشه و چون تو ی ساختمونیم مدت ها میره تو قیافه...در ضمن پدرشوهر من خیلی دهن بین هست و حرفای همه بخصوص خواهرشوهرم روش خیلی تاثیر داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخواستی دوتا پدرشوهر داشته باشی پس😁 شوخی کردم عزیزم  براش زن بگیرین

الان۱۵ ساله همسرش فوت شده و زن نگرفته و نمیگیره اخه توقعش بالاس زن زن خوشگل میخاد😜😜😜

من و همسرم هیچ مشکل شخصی نداریم اما بخاطر این موضوع مدارم در حال بحثیم..همسرمم خیلی به پدرش وابستس