2733
2734

پسرايي كه رفيق بازي ميكنن و با زناي مطلقه زندگي ميكنند و همه جوره تامين ميشن 

اينا خسته نميشن؟

زندگی هر کی ب خودش ربط داره 

خو ب ماچه😕

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان همه گلای هلند🪷🪷🪷🦋دافا با موها و پای بلند 😌🤪💃https://abzarek.ir/service-p/msg/1821594�🦋دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خسته هم بشن دخترای خوب همسر همچین آدمایی نمیشن. چون دنبال پسرایی میگردن که مثل خودشون پاک زندگی کرده ...

والا من ٣ سال با يكي بودم همه هم در جريان بودن قرار بود نامزد كنيم منو ول كرد رفت دنبال اين زندگي

2738
والا من ٣ سال با يكي بودم همه هم در جريان بودن قرار بود نامزد كنيم منو ول كرد رفت دنبال اين زندگي

لیاقت تورو نداشته عزیزم. یعنی غصه ی کم سعادتی دیگرانم تو میخوای بخوری؟ بی خیال ایشالا یه قسمت خوب برات اتفاق بیفته 😘❤

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙

نه خسته نمیشن خیلی هم خوش میگذره

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

خب شکی توش نیست که زندگی اونجوری خیلی جذاب تر و شیرین تر از زندگی مردیه که زن و بچه داره و صبح تا شب کار میکنه و شب خسته میاد بیهوش میشه و یه روز خوش نداره از دست مشکلات و کار و بدبختی هاش😓

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
خسته هم بشن دخترای خوب همسر همچین آدمایی نمیشن. چون دنبال پسرایی میگردن که مثل خودشون پاک زندگی کرده ...

من از پسرای پاک و بچه مثبت خوشم نمیاد... دلم میخواد شوهر ایندم همه چیو تجربه کرده باشه که عقده ای نشه. چون ازدواج کلا مثل یه قفسه برای مرد.دلم میسوزه براش احتمالا. کلا مرد های بچه مثبت دوس ندارم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
خب شکی توش نیست که زندگی اونجوری خیلی جذاب تر و شیرین تر از زندگی مردیه که زن و بچه داره و صبح تا شب ...

عزیزم زندگی متاهلی (البته به شرطی که زن و شوهر همدیگه رو درک کنن و روحیاتشون سازگار باشه) خیلی شیرین تره 😍

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
2706