2410
2553

من در زمینه طب های سنتی ،کشور های مختلف درحال تحقیقم چندین ساله و یه چیز جالب که یاد گرفتم و چندساله دارم ازش استفاده میکنم تاثیر رنگ آبی و قرمز برروی خون ریزیه.

رنگ قرمز و طیف های نزدیک به این رنگ؛ از دسته ی رنگ های خون سازن و باعث تشدید خون ریزی میشن.

ولی رنگ آبی(ترجیحا آبی های روشن،چون تاثیرش بیشتره)، باعث کاهش خون ریزی میشه.

من الان چندساله وقتی خون ریزی دارم از تمامه چیزای آبی استفاده میکنم.از لباس زیرو لباس تو خونگی و بیرونیو مانتو بگیر تا کش مو و کفش و لاک😊😊😊(لباس زیر خیلی مهم تره از بقیه س)

من تاثیرشو به چشم دیدم.امیدوارم برای شماهم موثر باشه🙏🙏🙏

💙

💙💙

💙💙💙

💙💙💙💙

💙💙💙💙💙

💙💙💙💙💙💙

💙💙💙💙💙💙💙

A bitter ending is always better than an endless bitterness

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چه جالب 🤔 مرسی 😊 

بازم از تجربیاتتون بگین‌😍

شما گه طب سنتی خوندین میدونین چه خوراکی ها و چه کارایی باعث کم خونی‌ میشه؟ 🙁

نامه ای به خودم : خودِ عزیزم ، سلام ❤ خیلی بهت بدهکارم ... بخاطر بها دادن به آدمای بی وُجود ... بخاطر حروم کردن تو و احساساتم واسه آدمای بی ارزش ... بخاطر وقتایی که باید صرف تو می‌کردم تا حالت خوب شه اما بخاطر آدمای نامرد خرابش کردم و مریض بودم ... لطفا منو ببخش ❤ از امروز داستان متفاوته 🙃💙 ۹۷/۰۵/۱۴ ||||||||||||| اگر ازم بپرسین زیباترین ، حکیمانه ترین و پرمفهوم ترین جمله ای که خوندی چیه ، پاسخ من به شما این جمله ی پروفسور حسابی هست : " حاصل ضرب توان در ادعا ، همواره مقداری ثابت است ! هر قدر که توان بیشتر باشد ، ادعا کمتر است و بالعکس " 😊
2714
چه جالب 🤔 مرسی 😊  بازم از تجربیاتتون بگین‌😍 شما گه طب سنتی خوندین میدونین چه خوراکی ها و چ ...

چیزای خیلی زیادی هست ولی زیاده روی در مصرف لبنیات فوق العاده باعث کم خونی شدید میشه

A bitter ending is always better than an endless bitterness
2706