2737
2739

حجم موهاتون چقدره؟

من بخاطر کف سر چربم مجبورم هر روز دوش بگیرم

وهمین باعث ریزش موهام شده.بعد از هر حمام کلی مو از دست میدم

منم هر روز دوش میگیرم مخصوصا تو تابستون ممکنه دو بار در روز برم دوش بگیرم ولی هر دفه موهامو با مواد شوینده نمیشورم

هفته ای دو یا سه بار شامپو و نرم کننده استفاده میکنم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روی بدنت کمه قرص روی بخور من هر روز دو بار دوش میگیرم یه بار صبح که کارامو میکنم و به شدت عرق میکنم یه بار هم بعدازظهر از باشگاه میام اما ریزش مو ندارم

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
2731

من موهام زیر بند سوتینه و فوق العاده پرپشت

حتی از نرم کننده هم هرروز استفاده میکنم اما آنچنان ریزشی ندارم

تو حمام و وقتی موهات نم داره شونه نکن،سشوارم نکش

بیشتر هم بذار موهات تو هوای آزاد خشک بشه و به حوله نبندش

2738

ریزش موهات بخاطر حمام نیست 

مگه اینکه درست موهات نشوری 

با اب داغ بشوری و شامپو زیاد بزنی و با ناخن بشوری موهاتو 

در ضمن برای کمتر چرب شدن موهات هفته ای یکبار با سرکه سیب بشور 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 

سلام عزیزم...ببین من یه مدت میرفتم باشگاه ..هر روز میوندم موهام رو شامپو میزدم و موهام ریزش پیدا کرد  و متوجه شدم که اشتباه بزرگی کردم...شما هم هر چقدر موهات چرب باشه به شستشوی روزانه احتیاج نداره...هفته ای سه بار کافیه.....خواستی روزانه دوش بگیری یا تنها بدنت رو بشور و یا فقط آب خالی بگیر رو موهات....

والا خود خارجی ها هم هر روز دوبار دوش میگیرن موهاشون رو نمیشورن و تنها بدنشون رو میشورن...

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  

منم هرروز دوش میگیرم یوقتایی روزی دوبار پوستم چربه افتضاح ولی ریزش مو ندارم البته موهامو کوتاه کردم دیگه نمیریزه چیزی اگه یه روز حموم نرم سکته میکنم دیگه

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼
2706