2737
2734
عنوان

حالا بگين اين خوشگله بدوزمش؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 28 پست
بستگی به هیکلت داره

آنقدر مث اين عكس ساعت شنى نيستم.ولى خب لاغرم قدمم ١٧١

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقدر هنرمندی؟ اره بدوزش ولی با ی رنگ دیگه

من از رنگشم خوشم اومده ولى

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2728
آها...من میخاستم برم خیاطی یاد بگیرم میخاستم ببینم باید از کجا شروع کنم..

برو آموزشگاه خياطى.كامل ياد ميدن.من از همسايمون ك تو خونه خياطى ميكنه ياد گرفتم واسه همين خيلي خوب ياد نداده بهم

خوبه پس بهت میاد.مدلشم خوشگله    

مررررررررررررررسى

2738
قربونت عزیزم.انشالله به خوشی و شادی بپوشیش

مرسى عزيزم😍

برو آموزشگاه خياطى.كامل ياد ميدن.من از همسايمون ك تو خونه خياطى ميكنه ياد گرفتم واسه همين خيلي خوب ي ...

الان زنگ زدم به یه آموزشگاه خیاطی گفت باید بیان دوره نازک دوزی که 7 ماه طول میکشه و از کوک گرفتن تا انواع یقه و آستین و جیب و بهتون آموزش میده.. بنظرت تو این 7ماه یاد میگیرم؟ 

درحدی میخام یاد بگیرم که بتونم برای خودم مانتو و پیراهنای مجلسی ساده بدوزم.. میشه عایا؟