2726

سلام دخترم 2روز پیش تب کرد بردم دکتر گفت گوشش عفونت کرده.شربت سفکسیم دادش ولی متاسفانه میخوره اسهال میشه نمیدونم قطعش کنم یا دوباره ببرم دکتر?

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطع کن.. 

سفکسیم انی بیوتیک قوی.. 

میگفتی یه چیز دیگه بده

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2728
قطعش کن همون موقع که متوجه شدی نباید بهش میدادی

یعنی ندم آخه گوشش یکم عفونت داره?

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
قطع کن..  سفکسیم انی بیوتیک قوی..  میگفتی یه چیز دیگه بده

ببرم دوباره دکتر?

اسهال یکی از عوارض این داروئه

دختر شما به این دارو حساس هستند

و درمان رو باید متوقف کنی

و مجددا به پزش مراجعه کنی که یک داروی دیگه تجویز کنن براشون

عاشقتم خداجان♥-         ألَم يَعلَم بأنَّ اللهَ يَری؟ «آيا انسان نمی‌داند که خدا او را می‌بيند؟»  سوره علق آيه 14
عزیزم آنتی بیوتیکه نباید سرخود قطع کنی.دوره درمانش باید کامل شع.فکر کنم واسه عفونتشه که اسهال شده

آخه شکمش و راه انداخته نمیدونم چی کار کنم دکتره جوابم نمیده.

اسهال یکی از عوارض این داروئه دختر شما به این دارو حساس هستند و درمان رو باید متوقف کنی و مجددا ب ...

باشه میبرم عصری.

عفونت گوش خدایی نکرده خیلی خطرناکه نباید قطع کنی

الان من بچم سرماخورده بود تب 39.5 روز چهارم دکتر خودش بردم گفتش اصلا گلوش عفونی نبوده ویروسی بوده منم قطع کردم کاش نمیکردم!! فقط 3 روز دیگه مونده بود کامل شه کل دیروز تو سونو گرافی بودم چون بچم از فرداش پهلو درد گرفته و غدد لنفاویش تو سونو گفت ورم کرده حالا نمیدونم تشخیص کدوم دکتر درست بوده ولی بچه من که ماهها اسهال داشت وقتی اسهال عفونی گرفت با وجود اینکه سیفیکسم خودش باعث اسهالش میشد دکتر گفت مجبوری بهش بدی

هیچ وقت آنتی بیوتیک رو قطع نکنید خیلی کار اشتباهیه

اگه اسهالش شدیده و بی اشتها هست ببر دکتر

اسهالش یکم شدید ه ولی اشتهاش بد نیست.

2706