2737
2734
عنوان

وسواس فکری

143 بازدید | 11 پست

کسی هست این مشکلو داشته باشه وقتی پیش کسی حرف میزنم یا اظهار نظر میکنم  بعدش عذاب وجدان میگیرم  که چرا این حرفو زدم چرا این کارو کردم نکنه حرفم اشتباه باشه یا طرف ناراحت شده باشه وقتی مهمون داشته باشم که دیگه بدتر حتی اگه به بهترین نحو هم پذیرایی کنم باز این احساس لعنتی میادسراغم که نکنه بد بوده .....فکرمیکنم دیگران پیش خودشون منو مسخره میکنن و از من خوششون نمیاد اصلا اعتماد به نفس ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دارم این مشکل رو این برمیگرده به نحوه تربیت شدنمون مثلا من مامان سخت گیری دارم انقدر این کار رو بکن و اون کار رو نکن بهم توی مجردی گفته یا اینکه آنقدر کارهای اشتباه منو بزرگ کرده که با اینکه سالهاست که متاهلم وای بازم حل نشده .مامانم اعتماد به نفس منو کامل ازم گرفته خیلی بهم محبت میکنه ها ولی این رفتاراش از بی اطلاعیش بود جالب اینجاست که خودشم این اخلاقای منو دوست نداره میگه چرا تو از هیچی راضی نیستی نمیدونه که بخاطر اعتماد به نفس پایینمه

با این کاملا موافقم تو دوران مجردی دقیقا هنین جوری بود وقتی هم اومدم خونه شوهر جاری کوچیکه بودم فکرکن 6تا عروس قبل من بودن که من هم سن بچه ها شون بودم خیلی خوبن بنده خداها ولی ناخوداگاه ادم احساس میکنه جلوتخته وایساده داره درس جواب میده 17ساله ازدواج کردم ولی هنوز این حسو دارم دخترم خوشبختانه زیاد اینجوری نیست ولی من....

2738
هیچکس به اندازه من خیاطی بلد نیست شیرینی پزی تعریف نباشه عالی خونه داری قناعت بچه داری شوهرم خیلی از ...

عزیزم این حستون به خاطر کمالگراییتون هست ،که از بچگی تو وجودتون شکل گرفته ،دوست دارید همیشه عالی باشید و همه ازتون راضی باشن و طرز فکر دیگران درمورد خودتون براتون خیلی مهم شده ،منم دقیقا این شکلی هستم ولی مدتی هست دارم رو خودم کار میکنم ،خیلی بهتر شدم هدفم ارامش ذهن و قلبمه ، هنوز خیلی راه دارم .پیشنهاد میکنم شما هم روی خودتون کار بکنید مطمعن باشید خیلی بهتر میشید ،کتابهایی که به من کمک کردن اینا بودن :کتاب نیمه تاریک وجود دبی فورد ،شجاعت دبی فورد ،چهار اثر اسکاول شیل ،تمرین نیروی حال ،شفای زندگی ،تحلیل رفتار متقابل ،