2737
2739
عنوان

میشه تفسیراز اسپرم همسرمو برام توضیح یدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 59 پست
[QUOTE=66662582]عکس نه اما فقط ی سونو رفتم روز13 پرس فولیکول چپ17 راست12 بود دکترگفت خوبه دیگ هیچ کا ...

از كجا بفهميم ازاد ميشه يانه 

من همش فكر ميكنم نخمك ازاد نميكنم😰

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=66662582]عکس نه اما فقط ی سونو رفتم روز13 پرس فولیکول چپ17 راست12 بود دکترگفت خوبه دیگ هیچ کا ...

اخه بهم نگفت ک وباره برم سونو ک ببینیم ازادشده یانه هم ن موقع گفت احتمالا فرداشل ازادسده

تیکر یکسالگی گل پسرمه
خیلی عالیه . اصلا دکترافقط نا امیدمیکنن. تازه من خودمم تنبلی تخمدان داشتم. البته تو این دوسال شش ماه ...

مال شوهرم گفته بود باید ا و بی  بالای پنجاه باشه همه دکترا گفتن تحرکش خیلی ضعیفه

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید
2728
از كجا بفهميم ازاد ميشه يانه  من همش فكر ميكنم نخمك ازاد نميكنم😰

باید اگه دورت مثلا۲۸   روزه باشه،روز ۱۲ دورت بری سونو تا بگه با توجه به سایز فولیکولت می آزاد میشه یا ۱۵ دورت بری سونو اگه آزاد کرده باشی مشخص میشه

2738
باید اگه دورت مثلا۲۸   روزه باشه،روز ۱۲ دورت بری سونو تا بگه با توجه به سایز فولیکولت می آ ...

روز ١٣رفتم فوليكول٢٠داشتم ولي نكفت بعدش برو 😔

طبیعی 20 بود یاامپول؟

نه طبيعي 

دكتر كه گفت همه چيت عاليه 

ولي الان سه ماهه اقدامم حامله نشدم😔

همش فكر ميكنم لوله هام بستس 

اين ماه ميخوام دوباره برم يه دكتر ديكه

دوشنبه شب ساعت تقریبا9 پریشدم

تقریبا میشی۹ دورت، اگه دوره هات ۲۸ روزه هست روز۱۲ برو سونو تا اندازه فولیکولت مشخص بشه و اینکه می آزاد میشه و کی بری اقدام، روز ۱۵ هم میتونی بری و مطمئن شی آزاد شده یا نه،اگه آزاد نشده باشه بری دکتر و آمپول اچ سی بزنی تا ۳۶ بعد آزاد میکنه

2706