2733
2739
عنوان

حس میکنم زندگیم‌ تباه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 19 پست
عزیزم چرا خانوادت رو قانع نکردی واسه جدایی  چرا حلال خدا رو واسه خودت حروم کردی چرا با این او ...

چطور باید قانع بشن وقتی دارن میبینن تو زندگی من چه خبره اونا فقط فکر ابروی خودشونن

ای خدا خستم میفهمی!!!
اینارو جدی گفتی؟ چرا به جدایی فکر نمیکنی اونوقت؟ بچه داری داشته باش اون بزرگ شه پشت سرشم نگاه نمیکنه ...

بچم دختره نمیتونم ولش کنمنه بابایه درست حسابی داره نه خانواده پدری 

ای خدا خستم میفهمی!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچم دختره نمیتونم ولش کنمنه بابایه درست حسابی داره نه خانواده پدری 

ولش نکن بچتو ... بجای اینکه دختره رو ببری جلو مادرشوهرت مدرک میبردی واسه دادگاه بخاطر خیانت و بی بندوباری بر اساس بند عقدنامه طلاقتو میگرفتی مهرتم میگرفتی بچتم بزرگ میکردی مدارکت اگه محکم بود دادگاه خودش میفهمید باباش ول هست و صلاحیت نداره میداد به تو حضانت رو ... مثلا فک کردی دختره رو بردی جلو مادرشوهرت اخرش چی میشه ؟ اون در بدترین شرایطم طرف پسرشه اخر سر بعیدم نیس یه انگ هم بهت ببنده 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
2731
به هیچ وجه هم باهاش نخواب معلوم نیس حروم لقمه چقدر  درد و مرض داره دعا کن از هپاتیت و ایدز بمیر ...

ما اصلا پیش نمیخوابیم و رابطه هم نداریم نمیدونم چرا این زندگی کوفتی رو تموم نمیکنه

ای خدا خستم میفهمی!!!