2733
2734
عنوان

دلگیرم ازت خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 3521 بازدید | 153 پست

حالا هم خوشحال باش که منو به اینجا رسوندی...

بهونه دادم دستت...مگه همینو نمیخواستی..

بازم برو با همونایی که زندگیه منو ریختن به هم خوب باش...با همونا که هزاران بار دل منو شکستن و خندیدن و تو هم باهاشون خندیدی..

اگر راست میگی یکم از شرایط منو بده به اونا ببینم واکنش اونا چیه..اونا چه کار میکنن..تمام درارو ببند به روشونو حبسشون کن..اینکارو نمیکنی چون میدونی طاقت یه روز از روزای من  ندارن

ازت متنفرم فقط همینو بگم که اگر وجود داری که میدونم نداری ازت متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو چجور خدایی بودی

از خودت خجالت نمیکشی؟

تو دیدی بندتو مسخره کردن خندیدن تحقیر کردن طعنه زدن فتنه کردن ولی هیچی

من پشتم ب تو گرم بود..دلم ب تو خوش بود

تو همه چیو دیدی

ولی منو مقصر دونستی..منو مجازات میکنی

2738

باشه خدایا باشه

تو دیدی چی کار کردن تو دیدی

ولی اینجور خواستی

تو دیدی چقد بد بودن دل منو شکستن 

ولی اینجوری خواستی ..باشه

نمیدونم چ بدی بهت کردم خدایا  ولی این رسمش نبود

تمام غصه من اینه ک تو دیدی تو میدونی ولی کجا بودی

خب ماها هممون یه جاهایی لبریز میشیم ولی نباید بریم سر خدا داد بکشیم فکرشو بکن چه جوری دلمون میاد سرش ...

خیلی چرت و پرت بود😂😂👌🏿

شروع میکنم با بامداد خمار لاغری رو 😎👾                  زیر گروه زرد @فندق_فسقلی💛💛💛💛💛💛💛                                  وزن شروع :90                                                وزن فعلی :87                                                   وزن هدف :70                               غذا میخورم و لاغر میشم جالبه نه؟ 😂😂😂😍😉🙃😊❤️😆☺️👍🏻                                              بهترینا واس منن چون من بهترینم🤣🤣❤️💛

هر چیزی ب موقع 

شاید حکمت نیست 

توکلت ب خدا باش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706