2726
عنوان

مامان بهم میگفت شبیه مرلین مونرویی!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 40222 بازدید | 1213 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه😂😂😂

خب شاید ته چهرت شبیهه که میگه دیگ😄لاید عاشق مرلینه 😍😄

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2728

به من میگفتن شبیه نانسی هستی همیشه

منم تو عروسیا براشون شلنگ تخته عربی مینداختم با اهنگ یا طب طب😓😓😓😓😓

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
خوش به حالت حالا من قیافم خوبه ها مامانم بهم میگه شبیه فیونایی زن شرک شانس ندارم که😂همش اعتماد به ن ...

فیونا که خیلی نازه😍

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
سلام بانوی جنوب   خیلی وقته شمارو ندیدم    

سلام مسافر مهربونم.خوبی عزیزم؟هر روز هستم اتفاقا اما بیشتررتاپیکهای علاقه مندی رو باز نگهداشتم ومیخونم وسطش هر وقت خسته بشم یه طواف هم به دوربقیه ی تاپیکها میزنم😂😂💜💓💛💚

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2706