848
648
عنوان

مامان بهم میگفت شبیه مرلین مونرویی!!!

37560 بازدید | 1213 پست

از وقتی یادم میاد سن ۸و۹ سالگی یا حتی کمتر همیشه مامانم میگفت تو فقط شبیه یک بازیگری اونم مرلین مونرو

فیلماش میذاشت میگفت نگاه کن یادبگیر چطوری ژست وادا داره !!بعد اداهاش جلوی آینه ایتقدر انجام بده تا یادبگیری!!

😁😁😁

لعنتي من تو رو مرد زندگيم ميدونستم نه نامرد زندگيم هنوزم همه ب حرفات تو گوشمه اون قوربون صدقه رفتنات فقط خيلي نامرد بودي خيلي               بي معرفت بدون كه بدم مياد من ازت :))

من عاشقشم 

😍😍😍😍😍

راههای دق دادن مردا  : باکراوات موردعلاقش دماغتونو پاک کنین.وقتی قراربره پیش دوستاش یا خونه مامانش رژ قرمز بزنین بعد گردنشوببوسین و بهش نگین تا همونجوری بره   .وقتی خیلی گشنس و سرمیزشام هستین براش از استفراغ دوران بیماریتون بگین.اون موق ک بی پوله دعوتش کنین شام رستوران وبعدش که شام خوردین  باهاش دعوا راه بندازین بدون حساب کردن رستوران و ترک کنین   اگه طرفتون کچل هستش همش ازمدل موی خواستگارای قبلیتون بگین  وقتی تی وی میبینن مخصوصا فوتبال ی دامن کوتاه بپوشین برین جلو تی وی تکون بدین   اگه ی تیشرت یا لباس جدیدگرفت بگین نمیدونم چراهیچی بهت نمیاد  آدامس جویده شدتونو بچسبونین ماشینش(ترجیحا صندلی راننده)  .
780

خوش به حالت حالا من قیافم خوبه ها مامانم بهم میگه شبیه فیونایی زن شرک شانس ندارم که😂همش اعتماد به نفسمو میارن پایین

هر وقت حس کردی خیلی تنهایی                                بدون هنوز آدم بدی نیستی...😔                     
727

الان واقعا شبيه هستي يا فقط ميگفت

لعنتي من تو رو مرد زندگيم ميدونستم نه نامرد زندگيم هنوزم همه ب حرفات تو گوشمه اون قوربون صدقه رفتنات فقط خيلي نامرد بودي خيلي               بي معرفت بدون كه بدم مياد من ازت :))
784
901