750
44
عنوان

مامان بهم میگفت شبیه مرلین مونرویی!!!

37363 بازدید | 1213 پست

از وقتی یادم میاد سن ۸و۹ سالگی یا حتی کمتر همیشه مامانم میگفت تو فقط شبیه یک بازیگری اونم مرلین مونرو

فیلماش میذاشت میگفت نگاه کن یادبگیر چطوری ژست وادا داره !!بعد اداهاش جلوی آینه ایتقدر انجام بده تا یادبگیری!!

من عاشقشم 

😍😍😍😍😍

کجاباید برم یه دنیاخاطرت تورو یادم نیاره ؟ کجاباید برم  که یک شب فکرتو منو راحت بزاره ؟ چه کردم باخودم که مرگ و زندگی واسم فرقی نداره ...-محاله مثل ِ من توی این حال بد کسی طاقت بیاره .‌-                              کجاباید برم که تو هرثانیم تورو اونجانبینم ؟کجا باید برم که بازم تاابد به پای تونشینم ؟قراره بعد تو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم --؟ دیگه هرجابرم چه فرقی میکنه ،از عشق توهمینم ...                                                                                     
764

خوش به حالت حالا من قیافم خوبه ها مامانم بهم میگه شبیه فیونایی زن شرک شانس ندارم که😂همش اعتماد به نفسمو میارن پایین

با باباهاتون میرید پارتی مختلط؟؟؟؟؟                         من بابام بفهمه موجودی به اسم پسر رو کره زمینه از وسط نصفم میکنه😂😅😈😜
737
جالب بود از سن ۸ سالگی میگفت کتاب بذار رو سرت راه برو  یا آهنگ بزار قشنگ برقص وتو مهمونی ها بد ...

چه جالب

حقیقت را بجو هرچند اکثریت انراقبول نداشته باشند🌹کتب تاریخی رابدون تعصب باید خواندو نتیجه گرفت.
584
727